Advert
Advert
Advert

Samsung S5'te hata itirafı!

Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni piyasaya sürdüğü akıllı telefonu Samsung Galaxy S5'te hata olduğu itiraf edildi.

Samsung S5'te hata itirafı!

Akıllı telefon üretiminde en çok tercih edilenmarkalardan biri olan ve Amerikan teknoloji devi Apple ile büyük bir rekabet içerisine giren Koreliteknoloji devi Samsung'dan yeni akıllı telefonuGalaxy S5 hakkında acı bir itiraf geldi. Koreli ünlüfirma son çıkardıkları akıllı telefonu Galaxy S5'in kamera hatası olduğunu açıkladı.

Apple ile büyük bir rekabet içerisinde bulunan Koreli teknoloji devi Samsung'un piyasaya sürdüğü yeniakıllı telefonu Galaxy S5'in 16 megapiksellik arkakamerasında birkaç sorun yaşandığı ve 2 megapiksellik ön kamerasında ise odaklayıcısında bir problem keşfedildiği ve bu yüzden fotoğrafların netlik sorunu yaşandığı belirtildi.

Samsung'dan yapılan açıklamaya göre yeni piyasaya sürülen Galaxy S5'lerdeki kamerasorunun tespit edildiği ve yaşanan kamera sorunun üretilen S5'lerin çok ufak bir yüzdesinde görüldüğü belirtilirken sorunun giderilmesi için önlemlerin alındığı belirtildi. İlk olarak Verizonadlı teknolojik twitter adresinden yayınlanan Galaxy S5'in kamera problemi sosyal medyadabüyük yankı uyandırırken tahminlere göre Samsung'un yaşanan bu sorundan dolayı büyükprestij kaybedeceği iddia edildi.

Android Magazine adlı İngiliz teknoloji dergisinin baş editörü Andy Betts'in Samsung'un yeniakıllı telefonu Galaxy S5'in yaptığı analizde bir önceki telefonu Galaxy S4'e benzer özellikler içerdiği bazı yenilikler yapıldığı fakat Apple ile rekabet içerisinde olmak için yeterli olmadığı görüşünü belirtti. Samsung'un geçtiğimiz yılın Ocak-Mart aylarına göre Koreli firmanın kar oranında düşüş yaşadığı belirtilirken yaşanan kamera probleminin yılın 3. çeyreğindeki kar oranlarını etkileyeceği iddia edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu