Advert
Advert
Advert

Kutlar Ve Başar Ailelerinin Muhteşem Düğünü

Bayram ve Zeliha Başar çifti haftasonu Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Kutlar Ve Başar Ailelerinin Muhteşem Düğünü

Bayram ve Zeliha Başar çifti hafta Sonu Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi.Adıyaman ve bölgemizin tanınmış iş adamlarından Mustafa Kutlar’ın kızı Zeliha Kutlar, Mehmet Başar’ın oğlu Bayram Başar ile muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Saray’ında yapılan dillere destan bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Zeliha Kutlar ve Bayram Başar çiftini bu mutlu günlerinde akrabaları, sevenleri ve arkadaşları yalnız bırakmadı.


 

 

 

Sultangazi ve Adıyaman’ın siyaset, sanat, spor, emniyet ve iş çevrelerinin tanınmış simalarını bir araya getiren düğün törenine; Adıyaman İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sincik Belediye Başkanı Mustafa Korkut, STK temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı düğünde çiftin nikahını Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kıldı.

Masalları aratmayacak bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, işadamı Mustafa Kutlar, aile fertleri ve damadın babası Mehmet Başar misafirlerini kapıda karşılayıp, yerlerine kadar eşlik ettiler. Düğün sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergilediler.

Adıyaman Harfhane ve folklor ekibinin yanı sıra Adıyamanlı sanatçıların İbrahim Harikases, Azer Aktaş, Mustafa Korkmaz, Nevzat Mente ‘nin de sahne aldığı düğünde davetliler unutulmaz bir gece yaşadılar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım