Advert
Advert
Advert

Kanalizasyon Kanal Açma Protesisat

Kanalizasyon temizleme, kanal açma veya kanalizasyon tıkanıklığı nasıl çözüme kavuşturulur? Bunun cevabı protesisat.nette.

Kanalizasyon Kanal Açma Protesisat
Kanalizasyon Kanal Açma Protesisat Murat

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri kanalizasyon temizliğini kanal içlerine girmeden, kanal çevresini kazmadan ve çevrede yaşamakta olan insanları gürültü ile rahatsız etmeden çözüme kavuşturur. Bu işlemleri gerçekleştirmek için de uzmanlarımız teknolojik aletler kullanır. Kullanılmakta olunan teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa'dan özel olarak ithal edilmiş olunan kamera görüntü alma ve kanal açma robotlarıdır. Bu iki üstün modern teknolojik alet ve dalında uzman olan personeller sayesinde şehirleşmenin altyapısını oluşturan kanalizasyonlardaki tıkanıklıklar, çöküntüler, kireçlenmeler, tabakalaşmalar ve tortulaşmalar ortadan kaldırılır. Hem de yapılan işlemler sağlık açısından en güvenilir şekilde halledilir.

Kanalizasyon temizleme, kanal açma veya kanalizasyon tıkanıklığı nasıl çözüme kavuşturulur ?

 

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri kanalizasyon temizleme ve kanal açma işlemlerini gerçekleştirmek için yardımlarınıza geldiğinde önce teknolojik aletleri kurar. Bu teknolojik aletlerin kurulumundan sonra uzmanlarımız işlemlerine başlar ve kamera görüntü alma cihazını devreye sokar. Kamera görüntü alma cihazları kanal içlerinden görüntüler almaya yarayan teknolojik alettir. Bu teknolojik alet yardımı ile eski usul yöntemler geride bırakılmış olunur. Eski usul yöntemlerde kanal içlerini görmek ve kanal tıkanıklıklarını tespit etmek için kanal borularına ulaşmak gerekli idi. Bu da kanal borularına ulaşmak için kanalizasyon çevresini kazmayı gerekli kılardır. Bu şekilde yapılan işlemler yüzünden kanalizasyon temizliği günlerce sürer ve çevredekiler uzun süreli rahatsızlıklar verilirdi. Ancak gelişen teknoloji ile dalında uzman olan personellerimiz eski usul yöntemleri devre dışı bırakır oldu. Uzmanlarımız kanal içlerinden görüntüler almak için kanal çevresini kırmaz. Bunun için kamera görüntü alma cihazını kullanır ve kanal içlerinden görüntüler alarak her türlü sorunu tespit eder. Bu şekilde hem kırma ve parçalama işlemine gerek duyulmaz hem de çevrede yaşamakta olan insanlara uzun süreli rahatsızlıkların verilmesine engel olunur. Kanalizasyon temizliğinin yapılacağı yer tespit edildikten sonra kanal açma robotları kullanılır. Bu robotlar ise kanal içlerindeki tabaklaşma, tortulaşma ve kireçlenme gibi faktörleri parçalamak için kullanılır. Kanal açma robotunun döner başlıkları sayesinde her türlü birikme ve tabaklaşma parçalanır ve kanal temizliği gerçekleştirilmiş olunur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Meltem Acar     2016-08-19 Kanal açma çalışmalarının cihazlar kullanarak özenle yapılması çok önemlidir. Her tesisatçı kanal açma çalışması yapamamaktadır... http://www.metrotesisat.com/kanal-acma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı