Advert
Advert
Advert

Sultangazi Belediyesi’nden Öğrencilere Stand-Up Eğlencesi

Sultangazi Belediyesi, sömestr tatilinde öğrencilere birbirinden farklı etkinlikler sunuyor. Sultangazi Nikah Salonlarında Ünlü radyocu ve oyuncu Yavuz Seçkin’in stand-up gösterisiyle başlayan etkinlikte, Sultangazili öğrenciler keyifli vakit geçirdi.

Sultangazi Belediyesi’nden Öğrencilere Stand-Up Eğlencesi

Sultangazi Belediyesi, öğrencilerin sömestr tatilinde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Sultangazi Nikah Salonlarında düzenlenen etkinliğe Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ile öğrenci ve vatandaşlar katıldı.

Programda konuşma yapan Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, belediye olarak öğrencilere yönelik sosyal aktiviteleri düzenlemeyi sürdürdüklerini söyledi. Öğrencilere yarıyıl tatilinde motive etmek istediklerini kaydeden Başkan Yardımcısı Dülger, “Başarı elde eden öğrencilerimizi yıl sonunda yurtiçi ve yurtdışı gezilerimizle ödüllendiriyoruz. İkinci dönemde derslerinize daha fazla çalışarak, başarılarınızı arttırmanızı temenni ediyoruz” dedi.

Programda oyuncu Yavuz Seçkin sahne alarak stand-up gösterisi sundu. Ünlülerin taklitlerini yapan Yavuz Seçkin, Sultangazililere keyifli bir akşam yaşattı.   Sömestr tatili boyunca devam edecek olan etkinliklerde Şair İbrahim Sadri’nin şiir dinletisi sunacak. Ekranların sevilen ismi Bonus Hoca Süleyman Bedelioğlu da katılacağı etkinliklerde kukla şov, illüzyon, palyaço gösterileri ile çizgi animasyon ve sinema gösterimleri de yapılacak.  Etkinliklerde ayrıca Pamuk helva, patlamış mısır, Osmanlı macunu ve yüz boyama gibi aktiviteler de bulunuyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !