Advert
Advert
Advert

Digitürk Kayıt İşlemini Yapıp Ayrıcalıklı TV Kanallarına Ulaşın

Digitürk platformuna geçip daha keyifli TV izlemelerine ulaşmak isteyenler bu digitürk kayıt işlemini internet üzerinden www.dogrudansatiskanali.com adresine ulaşarak da yapabiliyor

Digitürk Kayıt İşlemini Yapıp Ayrıcalıklı TV Kanallarına Ulaşın
Digitürk Kayıt İşlemini Yapıp Ayrıcalıklı TV Kanallarına Ulaşın Murat

Türkiye’de dijital yayıncılık öncü kuruluşu olan Digitürk, her geçen gün TV kanallarının arasına daha iyi film, dizi, belgesel, spor, yetişkin, eğlence kanallarını katarak üyelerinin daha iyi TV izleme olanağını artırıyor. Bu kanallardan üye olmayı düşünenler sadece diledikleri yayınları içerisinde bulunduran pakete de abone olabiliyor. Bu sayede abone olacak olanlar istemedikleri yada izlemekten pek zevk almayacakları kanallar için de gereksiz para ödemekten kurtulabiliyor. Digitük bayileri her ne kadar yurt çapında hemen tüm illerde olmuş olsa da Digitürk kayıt işlemlerinizi de internet üzerinden yapabiliyorsunuz.

Digitürk platformuna geçip daha keyifli TV izlemelerine ulaşmak isteyenler bu digitürk kayıt işlemini internet üzerinden www.dogrudansatiskanali.com adresine ulaşarak da yapabiliyor. Ulusal TV kanallarında pek çok kişi aynı filmleri izlemekten sıkılmıştır. Film izleyerek zaman geçirmek isteyenler aynı filmlerin hem çok sık yayına alındığından hem de film arası reklamlardan şikayet ediyorlar. Oysa Digitürk platformunda; Moviemax Drama, Moviemax Comedy, Moviemax Action, Moviemax Primier, Movimax Stars, Moviemax Türk gibi kanallar aracılığı ile üyelerin her zaman son çıkan ve gişe rekoru kıran filmleri izleme olanağı oluyor. Oscar ödülü için aday gösterilen, film festivallerinde dereceler alan ödüllü filmler bu kanallarda 24 saat ekrana getiriliyor. Filmleri izlerken de reklam kesintilerine uğramıyorsunuz. Aynı başarı dizi kanallarında da var. İlgi alanınıza uygun biçimde bilim-kurgu, komedi, aksiyon dizilerini ekrana getiren Dizimax kanalları var. Bu dizilerin birçoğu dünyanın takip ettiği ve dünya izleyicilerinin beğenisini kazanıp ödül kazanmış dizilerden seçiliyor. Orijinal dil, Türkçe yada altyazı seçenekleri ile dizi ve filmleri takip ederken dizi ve film izleme alışkanlıklarınızın da değiştiğini göreceksiniz.

Digitürk başarısında ve üyelerinin tercih etme sebeplerinin başında bu film – dizi kanalları büyük önem taşıyor. Ancak Digitürk aynı zamanda Türkiye için futbol dendiği zaman da LİG TV kanalları ile herkesin aklına geliyor. Türkiye Spor Toto Süper Lig mücadelelerinin tamamı her hafta LİG TV kanalları ile izleyiciye canlı olarak aktarılıyor. Futbol tutkunları evlerinin rahatlığında kalabalık mekanlara yada statlara gitmeden de takımlarının maçlarını takip edip destek verebiliyorlar. Yine bu müsabakaları izlemek için Digitürk tarafından hem avantajlı fiyat seçenekleri ile hem de alternatifli LİG TV paketleri, kampanyalar ile yeni Digitürk kayıt yaptırmayı düşünenleri bekliyor. Digitürk bu başarılı yayınları ve daha fazlası olan belgesel, yetişkin kanallarını HD kalitesinde görüntü ile üyelerine izletme olanağını da getiriyor. Hem gerçeklik hissi veren HD yayın kalitesi hem de dollby dijital ses kalitesi Digitürk kanalları ile televizyonunuzdan izlenilebilir oluyor.

Hala bir dijital yayıncılık platformu için karar veremediyseniz Digitürk kayıt işlemlerinizi yaptırarak film, dizi, belgesel, yetişkin, spor kanallarında ayrıcalıklı kişilerin arasına katılmış olursunuz. Digitürk üyeliğinizi de daha avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirmek için kampanya seçeneklerine göz atmalısınız. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı