Advert
Advert

Sultangazi’de Kebap Zeydan Usta’da Yenir

Sultangazi’ye Gaziantep’in kebap lezzetlerini taşıyan Zeydan Aydın, 13 yıldır 50.Yıl Mahallesi’nde ki Antepli Dürümcü Zeydan Usta adlı mekânında Sultangazililere hizmet veriyor.

Sultangazi’de Kebap Zeydan Usta’da Yenir
Haberin galerisi için tıklayın!

Antep’in eşsiz kebap lezzetlerini Sultangazi’ye taşıyan Zeydan Usta, sunduğu eşsiz lezzetteki kebaplarıyla Sultangazi’de Kebap Zeydan Usta’da yenir dedirtiyor.

50. Yıl Mahallesi D. Caddesi 2154 Sokak No:7 adresinde 13 yıldır kebap severlere hizmet veren Zeydan Aydın, özel siparişleriyle ilçenin en aranılan mekanı oldu.

Antepli Dürümcü Zeydan Usta adıyla hizmet veren mekan, özellikle öğlen ve akşam dolup dolup taşıyor. İlçe dışından da çok fazla misafiri olduğunu söyleyen Zeydan Aydın, “İlçede çok fazla kebapçı var ama özel lezzetlere sahip mekan sayısı az.

Biz yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Kebabın özelliği ustasındadır. Usta gerek malzeme gerekse eti işleme ve pişirme şekliyle kebaba farklı lezzetler katar. Özellikle fıstıklı kebaplarımızın müdavimleri oldukça fazla” diyen Aydın, bütün Sultangazilileri bu eşsiz lezzetleri tatmaya davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tahir     2016-03-18 Zeydan Ustamızın eline sağlık. Kebapların farklı bir lezzeti var. Tavsiye ederim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası