Advert
Advert

Vatandaşlara Ücretsiz Tansiyon Taraması

Gaziosmanpaşa Belediyesi, belediyede işlem yapmak için bekleyen vatandaşlara ücretsiz tansiyon taraması hizmeti sunuyor.

Vatandaşlara Ücretsiz Tansiyon Taraması

Gaziosmanpaşa Belediyesi, işlem yapmak için gelen ve öğle arası saatlerinde bekleyen vatandaşlara yönelik yeni bir hizmeti sunmaya başladı. Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler artık, sağlık açısından riskli vatandaşlar ile arzu edenlere yönelik olarak verilen ücretsiz tansiyon ölçme hizmeti veriyor. Özellikle yaşlı ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılanan tansiyon ölçme hizmeti bundan böyle her gün öğle arası saatleri arasında düzenli olarak gerçekleştirilecek. 

  
Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ise her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşlara hizmeti öncelik verdiklerini belirterek, “Halkımıza belediyedeki hizmetler konusunda her zaman kolaylık sağlamayı prensip haline getirdik. Tabi bu hizmetlerimiz sırasında onları en iyi şekilde ağırlamaya da çalışıyoruz.

Özellikle bir işlem için bekledikleri sırada sunmaya başladığımız tansiyon ölçme hizmetinin yoğun bir gün geçiren sağlık açısından riskli vatandaşlarımız için önemli olduğunu düşünüyorum. Tabi arzu eden tüm vatandaşlarımız bu hizmetten faydalanacak. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğu bilinciyle bu hizmetimizi artık düzenli olarak her gün vereceğiz” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası