Advert
Advert
loading...

Geleceğimiz Sporla Büyüsün

Okullara spor salonları kazandırmak ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla başlatılan “Geleceğimiz Sporla Büyüsün” projesinin yılsonu programı düzenleniyor. Sultangazi Kaymakamlığı, Sultangazi Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü işbirliğinde yürütülen proje kapsamında 33 okulda 5 bin öğrenciye kurs verildi. Cebeci Spor Kompleksi’nde düzenlenecek programda halk oyunları, karate, taekwondo, judo ve güreş branşlarında eğitim alan öğrenciler gösteri sunacak.

Geleceğimiz Sporla Büyüsün

Okullara spor salonları kazandırmak ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla başlatılan “Geleceğimiz Sporla Büyüsün” projesinin yılsonu programı düzenleniyor.

Sultangazi Kaymakamlığı, Sultangazi Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü,  Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü işbirliğinde yürütülen proje kapsamında ilçedeki okullarda spor salonları oluşturuldu.

İlçedeki 33okulda açılan güreş, taekwondo, judo, atletizim, okçuluk, masa tenisi, basketbol, voleybol, ve karate olmak üzere 9 branşta şimdiye kadar  5 bin öğrenciye eğitimler verildi. Cebeci Spor Kompleksi’nde düzenlenecek yıl sonu programında halk oyunları, karate, taekwondo, judo ve güreş branşlarında eğitim alan öğrencilerin gösterileri yer alacak.

PROGRAM

Tarih  : 31 Mayıs 2016 Salı

Saat    : 10.00

Yer     : Cebeci Spor Kompleksi  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası