Advert
Advert

Yılmaz, Sultangazispor Sahipsiz Değil !

Sultangazispor Kulübü yarın kongreye gidiyor. Kongreye saatler kala kimse adaylığını açıklamayınca devreye Sultangazispor Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz, "Sultangazispor Kulübünün sahipsiz olmadığını" belirterek adaylığını açıkladı.

Yılmaz, Sultangazispor Sahipsiz Değil !

Sultangazispor Kulübü Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz, Sultangazispor kongresine saatler kala Sultangazispor'a gönül vermiş olan taraftarların beklediğini yaparak Sultangazispor Kulübü Başkanlığına aday oldu.

Geçtiğimiz günlerde Osman Cengiz başkanlığında ki Sultangazispor Yönetimi istifa etmiş ve Sultangazispor'da kongre süreci başlamıştı. O günden bu güne geçen süreç içerisinde hiç kimse adaylığını açıklamayınca devreye Sultangazispor'un efsane başkanı Nevzat Yılmaz girdi. 

Yılmaz yakın çevresinden ve Sultangazispor taraftarlarının büyük desteğini de arkasına alarak Sultangazispor Başkan Adaylığını açıkladı. Yılmaz adaylığını açıklarken Sultangazispor'un asla yalnız olmadığına vurgu yaptı ve kulübün bir an önce hak ettiği yere gelmesi için elinden geleni değil elinden gelenin fazlasını yapacağına vurgu yaptı.

Bizde www.sultangaziajans.com ailesi olarak efsane Başkan Nevzat Yılmaz'a çıktığı kutlu yolda başarılar diliyor, Sultangazispor'un daha iyi yerlere Nevzat Yılmaz ile geleceğine inanıyor ve şampiyonluklar ile dolu bir dönem geçirmesini temenni ediyoruz...

Haber: Mustafa YILMAZ

Sultangazispor Nevzat Yılmaz Kongre Aday Başkan Onursal Başkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !