Advert
Advert
Advert

Sultangazi Samsunlular Derneği “Sadef” İle Güç Birliği Yaptı..

Sultangazi Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, dün akşam yapılan toplantı sonucunda oy birliği ile SADEF ( Samsun Dernekler Federasyonu ) üyesi oldu.

Sultangazi Samsunlular Derneği  “Sadef” İle Güç Birliği Yaptı..
Advert

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ekiyle birlikte, Nisan ayı içersinde Sultangazi Dernek Merkezinde 4. Olağan Kongresini yapan ve seçimi kazanan yeni Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Yalçın’ a ve yeni görev alan ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sıcak ve samimi bir sohbet eşliğindeki buluşmadan çıkan en önemli karar, Sultangazi Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, SADEF ( Samsun Dernekler Federasyonu ) üyeliğini oy birliği ile kabul etmesiydi.Sultangazi Samsunlular Dernek Başkanı Yıldırım Yalçın “ İstanbul’ da yaşayan SAMSUNLULARIN güç birliği oluşturması gerekiyor, Samsunluların da her türlü platfromlarda söz sahibi olması, aktif rollerde hizmet vermeye devam etmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle yeni seçilen Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla SADEF’ e katılmaya karar verdik. Çünkü SADEF,  İstanbul’ da hemşeri birliğini oluşturan en büyük kurumdur. Bizde bundan sonra SADEF ailesi içersinde olmaktan mutluluk duyacağız. Yapılan nezaket ziyaretinden dolayı SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

SADEF Genel Başkanı Yıldıray BAŞ ise “ Sultangazi Samsunlular Derneğinin özellikle bu bölgeye hitap eden ve güçlü yapısıyla önemli bir STK kurumudur. Geçmişte bazı programlarda birlikte olduk.

Ama bugünden sonra bu birlikteliğimiz daha güçlü ve daha ses getirici olacak şekilde perçinlendi, elbette bunun sonucunda Samsunlular kazanacaktır. SADEF Yönetim Kurulu adına seçilen yeni Dernek Başkanı Yıldırım Yalçın başkanıma ve Yönetimde görev alan arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Her iki başkan, ilk büyük buluşma olarak da, 15 Haziran Çarşamba günü SULTANGAZİ de 1500 kişilik Ramazan İftar Programı yapılacağı müjdesini verdiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yurt dışına açılan Türk firmaları ihracatı yüzde 18.5 artırdı
Yurt dışına açılan Türk firmaları ihracatı yüzde 18.5 artırdı
Nejdet Vergili Kişisel Resim Sergisi Türkiye'de
Nejdet Vergili Kişisel Resim Sergisi Türkiye'de