Advert
Advert
Advert

Sultangazi Saadet Boğaz’da İftar Yaptı !

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, İstanbul Boğaz’ında düzenlediği iftar yemeği ile teşkilat mensuplarını bir araya topladı ve Ramazan Ayının birliğini, beraberliğini eda etmiş oldu.

Sultangazi Saadet Boğaz’da İftar Yaptı !

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İstanbul Boğaz’ında ki iftar yemeğini yüzlerce teşkilat mensubu aileleri ile birlikte katıldı. Programa ayrıca Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Âdem Sevinçhan, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sultangazi Şube Başkanı Hasan Çelik, Siirt Vakfı Sultangazi Şube Başkanı Abdulkadir Çiçek, HAK-EV Başkanı Muzaffer Aydın, Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yılmaz, STK Başkanları ve temsilciler ve iş adamları katıldı.

İftar programına kitapların en güzeli olan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederken, Ramazan ayının tüm İslam âlemine barış huzur getirmesini temenni etti.

İftar saatine saatler kala Eminönü iskelesinden hareketlenen gemi iftarın ardından Arnavutköy sahiline yanaşarak akşam namazı toplu bir şekilde eda edildi. Namazın ardından İstanbul Boğazı gemi ile turlanır iken program hoş sohbetler ile devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Payitaht'ta Bir Gün Geçirdiler !
Payitaht'ta Bir Gün Geçirdiler !