Advert
Advert
Advert

Sultangazi’de Ramazan Ayında Çocuk Olmak !

Sultangazi Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ramazan Etkinlikleri programlarının en çok tadını çıkaranlar genellikle çocuklar olurdu. Bu yılda gelenek bozulmadı ve Ramazan Ayının en karlı isimleri çocuklar oldu.

Sultangazi’de Ramazan Ayında Çocuk Olmak !

Sultangazi Belediyesi’nin Atatürk Bulvarı üzerinde kurduğu Ramazan Etkinlik alanı her gün birbirinden farklı binlerce kişiyi konuk ediyor. 7’den 70’e herkesin yoğun ilgi gösterdiği Ramazan Etkinlik alanında her yaş kesimin ilgileneceği bir şeyler bulunuyor.

Ancak Ramazan Etkinliklerinin en çok tadını çıkaranlar her zaman olduğu gibi çocuklar oldu. Normal akşamlarda aileleri ile sadece evde oturmak zorunda kalan bazı çocuklar Sultangazi Belediyesi’nin katkısıyla ve Ramazan Ayı münasebetiyle aileleri ile doyasıya zaman geçiriyor, geçirdikleri her saniyeden müthiş mutluluk duyuyorlar.

Kimi çocuklar dondurma yalıyor, kimileri ellerinde balon bir yandan bir yana koşuyor, kimileri ailesi ile bir arada oturup muhabbetlerine tanıklık edip anını doyumsuzlaştırıyor. Bunları saymakla bitiremeyiz her çocuk farklı bir aktivite ile meşgul olup mutluluğun resmini bizlere poz olarak veriyor. Bize de sadece deklanşöre basmak kalıyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın söylediği Sultangazi’de Ramazan Ayrı Güzel sözünü değiştiriyor ve “Sultangazi’de Ramazan Ayında Çocuk Olmak Apayrı Bir Güzel” yapıyoruz.

Haber & Yorum: Mustafa YILMAZ
FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Sultangazi Ramazan Çocuk Genç Yaşlı Çay Muhabbet Etkinlik Eğlence
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !