Advert
Advert

HAK-EV Ailesi İftarda Bir Araya Geldi !

Hasan – Ali Kültür ve Eğitim Vakfı’nın, Akşemsettin Camii’nde düzenlediği geleneksel iftar yemeği yoğun katılım ile gerçekleşti.

HAK-EV Ailesi İftarda Bir Araya Geldi !

Hasan – Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAK-EV) her yıl Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar programı bu yıl da yoğun katılım ile gerçekleşti. Akşemsettin Camii’nin Konferans Salonunda düzenlenen iftar yemeğinde boş yer kalmadı.

HAK-EV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programında misafirler kapıda tek tek karşılanırken, iftar yemeğine CHP Sultangazi İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir, Saadet Partisi eski İlçe Başkanı Hasan Akpınar, SP Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve Dernek Yöneticileri katılım sağladı.

İftar yemeğinin
açılış konuşmasını gerçekleştiren HAK-EV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın, İslam coğrafyasında akan Müslüman kanının bir an önce durması temennisiyle, Ramazan Ayının tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini niyaz etti. Aydın, her yıl olduğu gibi bu yılda konuşmasının sonunda birlik ve beraberlik mesajı verdi.

İftar yemeğinin ardından programa katılan misafirler ile birlikte Akşemsettin Camii’nde akşam namazı eda edildi. Akşam namazının ardından misafirler çay ikramı ile birlikte teravih namazına kadar Akşemsettin Camii önünde keyifli sohbette bulundular.

Sultangazi HAK-EV Hasan-Ali Kültür ve Eğitim Vakfı Muzaffer Aydın Ramazan Ayı İftar Akşemsettin Camii
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı