Advert
Advert
Advert

Çelik ve Karagül Vakt-i Sahur’un Konuğu Oldu !

Ahmet Karacaoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sultangazi’de Vakt-i Sahur programının dün gece ki konukları AGD Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Çelik ve Ezgi Sanatçısı Ahmet Hakan Karagül oldu.

Çelik ve Karagül Vakt-i Sahur’un Konuğu Oldu !

Sultangazi’nin ilk ve tek sahur programı olan ve Ahmet Karacaoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sultangazi’de Vakt-i Sahur programı birbirinden özel konukları ile SultangaziTV izleyicilerinin karşısına çıkıyor.
Birbirinden özel konukların misafir olduğu Sultangazi’de Vakt-i Sahur’un dün gece ki programın konukları AGD Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Çelik ve AGD öğrencilerinden ezgi sanatçısı Ahmet Hakan Karagül oldu.

Konunun konuyu açtığı ve keyifli sohbetler ile akıcı bir programda konuşan AGD Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Çelik, “ Geçtiğimiz günlerde yeni ilçe binamızın açılışını gerçekleştirerek gençlerimize daha iyi hizmet vermek istiyoruz. Önceliğimiz ahlak ve maneviyattır. Bu bağlamda bizlerin her zaman yanında olan ve eksikliğini bir an göstermeyen saygı değer büyüklerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Programın bir diğer konuğu ise Ahmet Hakan Karagül AGD’nin tam bir bilgi yuvası olduğunu belirtirken bütün gençlerin AGD’ye gelmelerini ve vakitlerini keyifli bir şekilde geçirmelerini temenni etti.

Sultangazi AGD Sultangazi'de Vakt-i Sahur RAmazan Sahur Programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !