Advert
Advert
loading...

Adıyaman, Kılisk Derneği'nin İftarında Buluştu !

Adıyaman ili Kâhta ilçesi Kılisk Köyü Derneği’nin düzenlediği iftar programına yoğun ilgi gösterildi.

Adıyaman, Kılisk Derneği'nin İftarında Buluştu !

Adıyaman’ın Kâhta ilçesine bağlı olan Kılisk Köyü Derneği’nin dernek binasında verdiği iftar programına köylüler ve dernek üyeleri yoğun katılım sağladı. Kahta Dernekler Federasyonu’nun üyesi olan Kılisk Köyü Derneği’nin iftar programına Federasyona üye olan diğer dernek başkanları ve yöneticileri de katıldı.

Ali Yücel’in Başkanlığını yaptığı Kılisk Köyü Derneği’nin düzenlediği iftar programına Kahtalılar Derneği, Bağbaşı Derneği, Eski Kahta Derneği, Akdoğan Derneği, Yolaltı Derneği, Narlı Dere Derneği, Teşikan ve Çevre Köyleri Derneği, Narinçeliler Derneği, Koçtepe Derneği, Geldibuldu ve Çevre Köyleri Derneği, Karadut Köyü Derneği, Sarıkaya Derneği, Yolçatı Derneği, Tütenocak Derneği, Hüt Köyü ve Pirağ Köyü Derneği Başkanları ve Yöneticileri katılım sağladı.

İftar programında selamlama konuşması yapan Kılisk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücel, “ Bu mübarek Ramazan ayında evde çocuklarını ve eşlerini bırakarak bizim davetimize icabet eden siz dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Rabbim bu mübarek Ramazan ayını tüm İslam alemi için hayırlara vesile kılar ve bütün dünya da akan Müslüman kanın durmasına vesile eder” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası