Advert
Advert

Başkan Kadir Topbaş Muhtarlar İle Buluştu

Başkan Kadir Topbaş Muhtarlar İle Buluştu 20 Haziran 2016 Pazartesi Günü Yenikapı Sahili Etkinlik Alanında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn Dr.Kadir TOPBAŞ tarafından her yıl Düzenlenen İstanbul'da Görev yapan Mahalle Muhtarlarımız ile iftar programın İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Tam kadro olarak katıldık.

Başkan Kadir Topbaş Muhtarlar İle Buluştu

İftar program öncesi İstanbul muhtarları dayanışma derneği yönetim kurulu olarak giriş kapısında hazır bulunarak 39 ilçeden gelen muhtarlarımızı karşıladık.

Protokolden Sorumlu İMDD Avrupa Bölge Başkanı Hakan Delice ile İMDD Bşk. Yrd. Nuray Muş Aydın İftar Protokol’e gelen yöneticileri karşıladı.iftar öncesi İMDD Başkanı ve yönetim kurulu  iftar alanına giriş yaparak muhtarlarımızı  ve misafirleri tek tek selamladı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn Dr.Kadir TOBAŞ ile İBB Ak Parti Gurup Başkan Vekili Av.Temel BAŞALAN,Büyükşehir Daire Başkanları İftar Programına Katılarak Muhtarlarımızı dinleyerek çözüm noktasında fikir alış verişinde bulundu.

Başkan Topbaş

İBB Ak Parti Başkan Vekili Av.Temel Başaran, İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği Genel Başkanı Selami AYKUT ve Ailesi İMDD Kadın kolları Başkanı Nadiye Polat,İMDD Bşk Yrd Nuray Aydın,İMDD Başkan Danişmanı Nevim Taş'ın Bulunduğu Masaya oturarak iftarını actı.

İftar Sonrası Konuşma Yapan İBB Başkanı Sn:Dr.Kadir TOPBAŞ Muhtarlarımız bizim için çok önemli olduğunu istanbul'umuzu muhtarlarımızla yönetme noktasın çalışmalarımız devam ettiğini yaptığımız çalışmalarımı muhtarlarımıza bilgi vererek halkımıza duyurması noktasında mücadele edeceğiz dedi.

956 muhtarımızın daha iyi hizmet verebilmesi için 1 adet muhtarlarımıza tablet hediye ederek yerinde çözüme ulaşacağız..

İftar Programımıza B

bizleri kırmayıp katılan Muhtarlarımıza Muhtar STK larımıza ayrı ayrı teşekkür ederim dedi...

Başkan Dr. Kadir Topbaş Konuşmasından sonra Protokol masasına geldiğinde 

İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Genel Başkanı Selami AYKUT Başkan Topbaş'a Belediyeler Kanunun 9.Maddesi anlatarak İstanbul’da görev yapan muhtarlarımızın muhtarlık binalarının fiziki durumunun iyi olmadığını ve Muhtarlıklarda hizmet vermek için kullanılan Elektiri, su, doğalgaz, internet, telefon, kira ve personel Maaşlarını karşılamakta zorluklar çektiklerini ifade etti.

İstanbul'da Muhtarlık Hizmeti Yapan Muhtarlarımızın sosyal etkinlik alanı olabilmesi için Anadolu’dan Gelen Muhtarlarımıza ilgi gösterebilmemiz için MUHTAR EVİ projesini Sn. Başkan Topbaş'a iletti.

İMDD Genel Başkanı Selami AYKUT İftar programından dolayı İBB Başkanı Sn Dr.Kadir Topbaş'a ve İftar Programımıza katılan İBB Ak parti Gurup Başkan Vekili Av.Temel Başaran'a teşekkür etti.

İstanbul Muhtarları Dayanışma Dernek Başkanı Selami AYKUT Yönetim kurulu ile kısa toplantı yaparak yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı