Advert
Advert
Advert

Klima Alırken İhtiyaçlarınızı Doğru Belirlediniz Mi?

Klima alırken özellikle dikkat edeceğiniz hususları biliyor musunuz?

Klima Alırken İhtiyaçlarınızı Doğru Belirlediniz Mi?

Fikirtepe Arçelik Servisi olarak en önemli vizyonlarımızdan biri, satın aldığınız ürünleri en iyi performansla uzun süre kullanılabilmeniz için siz değerli müşterilerimizle en doğru ve güvenilir bilgilerimizi paylaşmak. Ve ürünü almadan önce de ihtiyaçlarınıza göre, doğru ürünü seçmenizde yardımcı olabilecek bilgileri paylaşmaktır.

Klimalar artık sadece iş yerlerinde ya da kafe, restoran gibi mekanlar haricinde evlerimize de giren temel cihazlardan biri halini gelmiştir. Klima seçerken öncelikle kullanacağımız mekana uygun kapasitede olan bir klima tercih edilmelidir. Aksi takdirde kapasitesi kullanılan mekana göre büyük olan bir klima alınmışsa, mekanı çok çabuk soğutacak buda kompresörün sık sık açılıp kapanmasına yol açacaktır. Bu durum enerji sarfiyatını artıracağı gibi fazla soğutma yapacağı için konfor anlamında da rahatsızlık verecektir. Büyük kapasiteli klimalar diğer küçük klimalara oranla daha sesli çalışmaktadır. Buda bu cihazı küçük bir evde kullandığınız takdirde büyük bir gürültüye neden olur. Kullanacağınız mekana göre küçük kapasiteli bir klima almışsanız, yeterli soğutma sağlayamayacağı için klimanız kompresörü sürekli devrede tutmak zorunda kalacak ve enerji sarfiyatınız gene artacaktır. Klima almadan önce kullanacağınız mekana, konforlu bir hizmet alabilmek adına uzman yetkili servis teknisyenleri ile keşif yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sağlık konusunda titizseniz size en uygun klimalar Neo Plazma özelliği taşıyanlardır. Neo Plazma teknolojisi olan klimalar sadece ısıtma ve soğutma olarak değil aynı zamanda, hava temizleme özelliği katarakta sizlere çift yönlü çözümler sunar. Sağlık denildiğinde akla gelen diğer klima özelliği de çevre dostu R 410 A gazı kullanan klimalardır. Bu klimalar diğer klimalara oranla tam bir çevre dostu olarak bilinir. Ayrıca klimalarınızı heryıl düzenli olarak Örnek Mahallesi Arçelik Servisi’ni çağırarak bakım ve kontrol işlemlerini yaptırınız.

 

Siz yokken de klimanızın çalışmasını istediğiniz takdirde klimanızda aramanız gereken özellik, 24 saat çoklu programa sahip klimalardır.

klima servisi klima tamiri servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Gaziosmanpaşa’da Çevre Elçisi Öğrenciler Doğayı Korumak İçin Bez Çanta Dağıttı
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu
Halkoyunlarının Geleceği Sarıyer'de Konuşuldu