Advert
Advert
Advert

Sultangazi’de Vakt-İ Sahur Finalini Altunay’la Yaptı

Sultangazi’de Vakt-i Sahur programı dün gece Sultangazi Belediyesi Ramazan Etkinlik alanından yaptığı canlı yayınla Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi Sinoplular Dernek Başkanı Mustafa Başoğlu’yu konuk etti.

Sultangazi’de Vakt-İ Sahur Finalini Altunay’la Yaptı

SultangaziTv’de Ahmet Karacaoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sultangazi’de Vakt-i Sahur Programı dün gece Sultangazi Belediyesi Ramazan Etkinlik alanından sizlere ulaştı.İlk bölümde Sultangazi Sinoplular Dernek Başkanı Mustafa Başoğlu ile dernek faaliyetleri ve projeleri konuşuldu. Başlı en fazla gençlerle yönelik faaliyetlere ağırlık vermek istediklerini söyleyerek, Sinop Kültürünü yaşatmak için neler yaptıklarını anlatı.

Yoğun programı nedeniyle Vakt-i Sahur programının ikinci bölüme  katılabilen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yaşanan terör olaylarını kınayarak ülkenin birlik ve beraberliğine yapılan bu olayların neyi amaçladığını açıkladı.Ramazan ayı etkinliklerinden de bahseden Altunay, Balkalar da kurdukları iftar sofralarının güzelliklerini anlattı. Bu topraklarda bizlerin yolunu bekleyenler var diyen Altunay, Türkiye’nin güçlü olup güçlü bir duruş sergilemesi bize umut bağlayan ülkelere de güç vermektedir şeklinde konuştu.

Sultangazi’de büyük projelere imza attıklarını  söyleyen Altunay, İstanbul’un en büyük Belediye binasını inşa ettiklerini ve yakın zamanda daha büyük bir projeye imza atacaklarını belirtti. Devlet hastanesi ile ilgilide açıklamalarda bulunan Altunay, yapılacak projelerden bahsetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !