Advert
Advert
Advert

Adem Kocaman'dan Kadir Gecesi ve Bayram Mesajı !

Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kocaman, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Adem Kocaman'dan Kadir Gecesi ve Bayram Mesajı !

S. Sultançiftliğispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kocaman, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin Türk ve İslam âlemine hayırlara vesile olması temenni etti. Adem Kocaman ’Allah bizi bu terör belasından, kan, barut, gözyaşından, hainlerden, vatanı, milleti, devleti bölmek için batının uşaklığını yapanlardan bir an önce kurtarsın. Onlarında kat ve kat belasını versin’ dedi.

S. Sultançiftliğispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kocaman mesajının devamında şu ifadeleri kullandı; "Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına vedanın habercisi olan ve Allah tarafından değerli kılınan Kadir Gecesi'ne kavuşmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bir gecedir.

Müminler olarak bize düşen görev ise bu geceyi en iyi şekilde değerlendirmek ve nasıl bir kul olduğumuzun muhasebesini yapmaktır. Kul olarak yapacağımız muhasebe, sorumluluklarımızın yeniden hatırlanmasına ve yerine getirilmesine vesile olacaktır. Allah tarafından değerli kılınan bu gecenin, Türk ve İslam âleminin birliğine, huzuruna ve kardeşliğine vesile olmasını temenni ederek mübarek Kadir Gecesi'ni tebrik ediyorum."

Kocaman, ayrıca tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlayarak tüm dünyada barış ve İslam’ın hâkim kılmasını temenni etti. 

Adem Kocaman Kadir Gecesi Ramazan Bayramı Tebrik Mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !