Advert
Advert
Advert

Osman Athan, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı !

S. Sultançiftliğispor Kulübü AS Başkanı Osman Athan, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Osman Athan, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı !

Kadir gecesinin maneviyat ve kardeşliğe vesile olmasını dileyen S. Sultançiftliğispor Kulübü AS Başkanı Osman Athan, “Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı kabul etsin.

Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini, sıkıntılarının giderilmesini Allah’dan (C.C.) niyaz ederim. Bu düşünce ve duygularla Denizli’li hemşehrilerimin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

S. Sultançiftliğispor Kulübü AS Başkanı Osman Athan ayrıca tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını da bu vesile ile kutladı.

Osman Athan Kral Çiğköfte Ramazan Bayramı Kadir Gecesi Tebrik Mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Payitaht'ta Bir Gün Geçirdiler !
Payitaht'ta Bir Gün Geçirdiler !