Advert
Advert

Adem Yıldız’dan Ramazan Bayramı Mesajı !

Cebeci Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Âdem Yıldız, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Adem Yıldız’dan Ramazan Bayramı Mesajı !

Cebeci Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Âdem Yıldız, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımlayan Yıldız, “Eli kanlı katiller aracılığıyla ülkemizin huzurunu bozmaya çalışanlara inat, birlik ve beraberlik içinde Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını idrak edeceğiz” dedi.

Başkan Yıldız, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında terör örgütlerinin ülkemiz üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerle birlik beraberliğe kast edildiğini hatırlatarak “Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Bayramın, ülkemizle birlikte tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Hain terör eylemleri ülkemizin yükselişine ve milletimizin daha da kenetlenmesine engel olamayacaktır. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için güzel bir fırsattır” ifadelerini kullandı.

Cebeci Ülkü Ocakları Vakfı Başkanı Âdem Yıldız, Ramazan Bayramı mesajında şu düşüncelere yer verdi: “Kardeşlik bilincini yenileme, muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme, paylaşmayı yaygınlaştırma iklimi olan Ramazan ayını geride bırakırken; bayramda da gönül seferberliği ile ebedi kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz.

Özellikle terör eylemleriyle etrafımızdaki ateşi ülkemize taşımak isteyen hain terör örgütlerinin kalleş planları, canlarımızı hayattan kopartıyor. Hiçbir insani ve ahlaki değer tanımayan cinayet şebekeleri, masum sivillerimizi, askerimizi, polisimizi, korucumuzu şehit ediyor, acımızı çoğaltıyor. Mübarek Ramazan Bayramının güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum.

Akraba, komşu, eş dost, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi hatırlayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalıp, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ediyorum."

Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yıldız Ramazan Bayramı Sultangazi MHP ÜO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı