Advert
Advert

Necip Saymaz'ın Ramazan Bayramı Mesajı !

Sultangazispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Necip Saymaz, Ramazan Bayramı münasebet ile bir mesaj yayımladı

Necip Saymaz'ın Ramazan Bayramı Mesajı !

Sultangazispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Necip Saymaz, Ramazan Bayramı münasebet ile bir mesaj yayımladı. Saymaz, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramlar, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı özel günlerimizdir.

Toplumsal bilincin gelişmesine, ulusal değerlerin güçlenmesine, birlikteliğin, kardeşliğin ve sevginin yaşanarak ve paylaşılarak yerleşmesine aracılık etmesi, bayramları tüm toplumlar için özel kılmaktadır.

Son günlerde ülkemizde yaşanan üzücü olaylar, her zamankinden daha çok kardeşliğe, birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuzu göstermektedir. Yaşanan olayların en kısa sürede sona ermesi, barış ve huzur ortamının bir an önce sağlanmasını gönülden istiyorum.

Küçüklerin büyüklerini unutmadığı, dargınların barıştığı, kırgınlıkların unutulduğu ve dostlukların yeşerdiği bir bayram temennisi ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım.”

Necip Saymaz Sultangazispor Ramazan Bayramı Mesaj Tebrik Sultangazi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !