Advert
Advert
Advert

Sezay Kızılkaya'nın Bayram Mesajı !

Sultangazi Yeşilçam Kahveevi İşletmecisi Sezay Kızılkaya, Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Sezay Kızılkaya'nın Bayram Mesajı !

Sultangazi Yeşilçam Kahveevi İşletmecisi Sezay Kızılkaya mesajında, Ramazan bayramının ilçemize, ülkemize, İslam âlemine ve tüm Dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kızılkaya mesajında, ” Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerine sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran mübarek Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilinmelidir ki, bayramlar dargınlıkların unutulduğu incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Bayram sevinçlerimizle dini ve milli duygularımız perçinleşir, milli birlikte ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramı’nın İslam Alemine, aziz milletimize, huzur sağlık ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, tüm herkesin Ramazan bayramını kutlarım” ifadelerine yer verdi

Yeşilçam Kahveevi Sultangazi Sultangazi Sezay Kızılkaya Yeşilçam Ramazan Bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !