Advert
Advert

Daimi Balcı'nın Bayram Mesajı !

Balcıoğlu Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Daimi Balcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Daimi Balcı'nın Bayram Mesajı !

Balcıoğlu Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Daimi Balcı mesajında, Ramazan bayramının ülkeye, İslam âlemi ve tüm Dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Balcıoğlu Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Daimi Balcı mesajında, " Dostlukların yeniden canlandığı, üzüntülerin yerine sevince bıraktığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı ve bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran mübarek Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilinmelidir ki, bayramlar dargınlıkların unutulduğu incinen gönüllerin tamir edildiği, coşkuyu ve sevinci hep birlikte yaşayabildiğimiz en özel zamanlardır. Bayram sevinçlerimizle dini ve milli duygularımız perçinleşir, milli birlikte ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramı’nın İslam Alemine, aziz milletimize, huzur sağlık ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz eder, çok değerli Sultangazili hemşerilerimizin bayramını kutlarım" ifadelerine yer verdi.

Daimi Balcı Balcıoğlu Grup Sultangazi Bayram Mesaj Ramazan Bayramı Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !