Advert
Advert

Rüzgar Sörfü Şampiyonası Beylikdüzü’nde !

“Türkiye Windsurf Freestyle ve Slalom Şampiyonası” bu yıl Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenecek. 19-24 Temmuz tarihleri arasında Gürpınar Sahili’nde yapılacak olan şampiyonada onlarca sporcu yarışacak. Vatandaşların da seyirci olabileceği yarışlarda görsel şölen yaşanacak.

Rüzgar Sörfü Şampiyonası Beylikdüzü’nde !

Sörfçüler yelkenlerini rüzgara karşı bu kez Beylikdüzü’nde açacak. Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği “Türkiye Windsurf Freestyle ve Slalom Şampiyonası” bu yıl Beylikdüzü’nde yapılacak. Beylikdüzü, birbirinden değerli sörfçüleri ağırlayacak. Yelken Federasyonu tarafından görevlendirilen hakemlerin kontrolünde gerçekleşecek yarışlar 19-24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Marmara Denizi’ne kıyısı olan ve sahil şeridiyle cazibe merkezi haline gelen Beylikdüzü, rüzgarın sörfle dansına sahne olacak. 19 Temmuz Salı günü yetişkin sporcuların yaptıracağı kayıtlarla başlayacak şampiyonada kıyasıya rekabetler sergilenecek.

20 Temmuz saat 11.30’da Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasıyla start verecek yarışlar ise 24 Temmuz Pazar günü ödüllerin verilmesiyle son bulacak. 

Sörf Türkiye Windsurf Freestyle ve Slalom Şampiyonası Gürpınar Sahili Beylikdüzü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası