Advert
Advert
Advert

Sultangazi'de Park Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor !

Sultangazi Belediyesi, gençlerin spora olan ilgisini artırmak amacıyla ilçedeki futbol, voleybol ve basketbol sahalarını yeniden düzenledi. Yürüyüş parkurlarının zeminlerini de yenileyen Sultangazi Belediyesi, 11 parka ise skate (kaykay) parkuru ekledi.

Sultangazi'de Park Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor !

Sultangazi Belediyesi, ilçedeki açık hava spor alanlarını yeniden düzenledi. 11 tane parka ise skate (kaykay) parkuru inşa edildi. Gençlerin spor yaparak bedensel gelişimlerine katkı sağlanırken,   patenleriyle parklarda eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.

AÇIK HAVA SPOR ALANLARI
Sultangazi Belediyesi futbol, voleybol ve basketbol sahalarının zeminleri yenilendi. Sultangazi Mimar Sinan Şehir Ormanı ve Prof. Dr. Sabahattin Zaim Parkı başta olmak üzere ilçedeki parklarda yapılan yenileme çalışmaları ile birlikte gençlerin spora olan ilgisi arttırılmaya çalışılıyor.

Yenileme çalışmaları kapsamında parklarda yürüyüş parkurlarının zeminleri ile Trafik Eğitim Parkı zemini yeniden düzenlendi.

 

Sultangazi Park Yenileme Cahit Altunay Kaykay Pisti Futbol Sahası Basketbol Sahası Voleybol Sahası Spor Park Futbol Basketbol Voleybol Sultangaziajans Sultangazi Haber Haber Sultangazi Son Dakika Sultangazi Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !