Advert
Advert
Advert

Aydın ve Aktaş Ailesinin Mutlu Günü !

Can Aydın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Menderes Aydın’ın oğlu Alican Aydın, Betül Aktaş ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.

Aydın ve Aktaş Ailesinin Mutlu Günü !

Sultangazi’nin tanınan isimlerinden Can Aydın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Menderes Aydın’ın oğlu Alican Aydın dünya evine girdi. Sahra Sultan Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde Betül Aktaş ile hayatını birleştiren Alican Aydın’ı dostları ve sevenleri yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

Alican Aydın ve Betül Aktaş çiftinin nikâhını Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kıyarken, şahitliğini ise AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Kent Konseyi Başkanı İmdat Kamacı, HAK-EV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın ve AK Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun yaptı.

Aydın ve Aktaş çiftinin düğün ve nikâh merasimine ayrıca Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ,Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya, Sultangazispor Başkan Vekili Alirıza Topçu, Sultangazispor Başkanvekili Nurettin Narin, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Halil Poyraz, Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır ve çok sayıda davetli katıldı.

 


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sultangazispor’dan Birlik Çağırısı !
Sultangazispor’dan Birlik Çağırısı !
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm
Ağız Kokusuna 10 Doğal Çözüm