Advert
Advert
Advert

Küçükoğlu Et & Mangal Mühürlendi !

Sultangazi Habibler Mahallesi’nde bulunan Küçükoğlu Et & Mangal, Sultangazi Belediyesi’ne bağlı zabıtalarca mühürlendi.

Küçükoğlu Et & Mangal Mühürlendi !

Sultangazi’de uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Habibler Mahallesin’de bulunan Küçükoğlu Et ve Mangal, Sultangazi Belediyesi’ne bağlı zabıta ekiplerince kapatılarak mühürlendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından bazı kişilerce FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olduğu iddia edilerek saldırıya uğramıştı.

Uğradığı saldırı sonrasında basın açıklaması yaparak bu iddiaların asılsız olduğunu belirten ve işletmenin etrafını Türk bayrağı ve Darbe girişimini lanetleyen pankartlar asan işletme sahibi Ahmet Küçükoğlu’na bir şokta Sultangazi Belediyesi tarafından geldi.

Sultangazi Belediyesi’ne bağlı zabıtalar bugün öğlen saatlerinde işletmeye giderek işletmenin imar kanunlara aykırı olduğu gerekçesi ile işletmeyi mühürledi. Mühürleme işlemi esnasında zabıta ekiplerine hiçbir zorluk çıkarmayan işletme sahibi Küçükoğlu’nun şaşkınlığı gözlerinden okunuyordu.

Sultangazi Belediyesi Zabıta ekipleri mühürleme işleminin ardından işletmenin çay çardağına “Bu işletme 3194 sayılı imar kanuna göre mühürlenerek faaliyeti durdurulmuştur” yazılı pankart astı.

 

Küçükoğlu Et & Mangal Sultangazi Mühürleme Zabıta 15 Temmuz Darbe Girişimi FETÖ Terör Örgütü Habibler Mahallesi Ahmet Hamdi Küçükoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !