Advert
Advert
Advert

Bir Dolu Çanta İle Binlerce Umut Projesi !

Engelsiz Renkler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı başlangıcında ihtiyacı olan çocuklarımızı sevindirmek ve ailelerine katkı sağlamak amacıyla, kırtasiye malzemelerini temin edip hedefine ulaşmasını sağlamak amacıyla desteklerinizi bekliyor.

Bir Dolu Çanta İle Binlerce Umut Projesi !

Engelsiz Renkler Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı başlangıcında ihtiyacı olan çocuklarımızı sevindirmek ve ailelerine katkı sağlamak amacıyla, kırtasiye malzemelerini temin edip hedefine ulaşmasını sağlamak amacıyla desteklerinizi bekliyor.

Engelsiz Renkler Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği‘nden yapılan açıklamada “Bu süreç içerisinde yapılacak olan yardımlar ve sponsor olan firmalar ile daha geniş kitlelere ulaşılmaya çalışılacaktır. Yapılacak olan etkinlik içerisinde bağışta bulunan yardımseverler ile sponsor firmaları çocuklar ile bir araya getirerek dayanışma ve beraberliği sağlayarak Engelsiz Renkler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma derneğinin çalışmalarıyla entegre etmektedir.” denildi.

DESTEKLERİNİZ İÇİN İRTİBAT TEL;
KİBAR KOÇ: 0543 306 2842
GÜLDEN KARA: 0544 523 61 16

Bir Dolu Çanta İle Binlerce Umut Projesi Engelsiz Renkler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Engelsiz Engel Haber Yardım Haber Sultangazi Sultangazi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !