Advert
Advert

Bulut ve Şahin Ailelerinin Mutlu Günü !

Sultangazi’nin tanınan isimlerinden Gaziosmanpaşa eski Belediye Meclis Üyesi Kadir Bulut’un oğlu İlkay Bulut, Gülşen Şahin ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.

Bulut ve Şahin Ailelerinin Mutlu Günü !

Sultangazi’nin tanınan isimlerinden Gaziosmanpaşa eski Belediye Meclis Üyesi olan Kadir Bulut’un oğlu İlkay Bulut, Gülşen Şahin ile dünya evine girdi. Avrasya Düğün Salonu’nda gerçekleşen Nikâh ve Düğün Törenine çok sayıda davetli katıldı.

Çifti yalnız bırakmayan davetliler ilk önce çiftin birlikteliğini anlatan kısa bir video gösterimi yapıldıktan sonra nikâh törenine geçildi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın yoğun iş mesaisi yüzünden dolayı katılamadığını belirten nikâh memuru Altunay’ın çifte ve davetlilere selamını ilettikten sonra çiftin nikâhını kıydı.

Nikâhın kıyılmasının ardından evlilik cüzdanı gelin Gülşen Şahin’e teslim edildi ve çift düğün salonunda ilk danslarını gerçekleştirdi. Dans esnasında birbirlerinden gözlerini bir an olsun ayırmayan İlkay ve Gülşen çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Dansın ardından düğün pastasını birlikte kesen çifte daha sonra davetliler takılarını takarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U17 Zara Ekinlispor Türkiye Finallerinde
U17 Zara Ekinlispor Türkiye Finallerinde
Necip Fazıl’dan Basın Açıklaması !
Necip Fazıl’dan Basın Açıklaması !