Advert
Advert

Gaziosmanpaşa'da Demokrasi Nöbeti Coşkusu

Gaziosmanpaşa halkı, darbe girişimcilerini protesto ederek, vatan ve demokrasi nöbetini sürdürüyor. Demokrasi nöbetine her akşam farklı siyasi parti ve STK temsilcileri katılarak vatandaşların coşkusunu paylaşıyor.

Gaziosmanpaşa'da Demokrasi Nöbeti Coşkusu

Gaziosmanpaşa halkı, TSK içinde yuvalanmış FETÖ mensubu cuntacılar tarafından gerçekleştirilmek istenen darbeye karşı Gaziosmanpaşa ve Küçükköy meydanlarında bir araya gelerek tek ses ve tek yürek olarak protestolarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla meydanları yoğun bir şekilde dolduran Gaziosmanpaşalılar, sloganlarla darbe girişimini lanetliyor.

Gaziosmanpaşa halkının bu protestolarına eski AB Bakanı Egemen Bağış, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay da eşlik etti. Vatandaşlara hitap eden siyasetçiler, vatana sahip çıkma hassasiyetiyle gösterilen bu direniş ve demokrasi nöbetine katılımlarından teşekkürlerini iletti.

Sabah saatlerine kadar devam eden protestolara katılan vatandaşlara ise Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından çorba, ekmek ve su dağıtıldı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !