Advert
Advert
Advert

Yıldız, Milletin Hislerine Tercüman Oldu!

AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen teşekkür kahvaltısında konuşan Sultangazi Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yıldız, yapmış olduğu konuşma ile programa damga vuran isim oldu.

Yıldız, Milletin Hislerine Tercüman Oldu!

AK Parti Sultangazi Halkla İlişkiler Birimi Başkanlığı ve Sultangazi eski Belediye Meclis Üyesi Ergin Kırmaç’ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu STK’lara teşekkür kahvaltısında bir araya gelen Sultangazi Siyasi İlçe Başkanları, Sultangazi Belediye Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Duygu ve düşünceler kısmında kendisine söz verilen Sultangazi Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yıldız, konuşmasıyla programa damga vurdu. Yıldız yaptığı konuşma ile şehit ailelerinin ve gazi ailelerinin hislerine tercüman oldu.

Yıldız yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “  15 Temmuz sürecinde yaşanan o acı olayları hep beraber ülke olarak yaşadık. Fakat işin neticesine inmek lazım. Neticesine indiğimiz de bizim özümüze uymayan bazı olaylara tanıklık olduk. Sevinmemiz gereken gurur duymamız gerek elbette ki olaylar olmuştur.

Fakat bizler inançlı ve imanlı insanlarız bu sevinmelerin bir ayarı olması gerektiğine inanıyorum. Yani iki yüzün üzerinde şehidi olan bir ülkede araçlarda meydanlarda farklı farklı alanlarda müzik dinletisi olması beni çok üzdü.

2 binin üzerinde yaralının bulunduğu ikinci günde meydanlarda müzikler eşliğinde eğlenilmesi gösteri yapılması bir şehit ailesi olarak beni derinden etkiledi” dedi.

YILDIZ’IN KAHVALTIYA DAMGA VURAN KONUŞMASI !

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !