Advert

Sultangazispor'un Muhtemel Rakipleri Belli Oldu !

24-25 Eylül 2016 tarihinde başlanacağı duyurulan Bölgesel Amatör Lig’de İstanbul kulüpleri 10. 11. ve 12. Grup’ta yer alacak.

Sultangazispor'un Muhtemel Rakipleri Belli Oldu !

24-25 Eylül 2016 tarihinde başlanacağı duyurulan Bölgesel Amatör Lig’de İstanbul kulüpleri 10. 11. ve 12. Grup’ta yer alacak. İlk kez Bölgesel Amatör Lig’de Ankara takımları da İstanbul bölgesinde yer alacak. 10. ve 12. Grup’lar 13 takımdan oluşurken, 11. Grup 14 takımdan oluşuyor.

İstanbul’u 2016-2017 sezonunda temsil edecek BAL takımları
Bayrampaşa Tunaspor
Kartal Bulvarspor
Zeytinburnu 1957
Vefa
Alemdağspor
Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş.

SULTANGAZİSPOR
Erokspor
Modafen
Ataşehir Çamolukspor
Çekmeköyspor
Gaziosmanpaşaspor

İşte İstanbul takımlarının bölgelere göre yer alacağı gruplar
10. Grup

İstanbul (4)
Gürsu Belediyespor (Bursa)
Zaferspor (Bursa)
Karacabey Belediye Gençlik ve Spor (Bursa)
Mudanyaspor (Bursa)
Altınova Belediyespor (Yalova)
Yalovaspor
Sapanca Gençlik (Sakarya)
Sakarya Karapınar (Sakarya)
Serdivanspor  (Sakarya)

11. Grup
İstanbul (4)
Ankara (2) (Yeni Altındağ Belediyespor, Pursaklar Belediyespor, Kazan Belediyespor, Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Gölbaşıspor’dan 2’si yer alacak.)
Eskişehir Yunus Emrespor
Kurtuluşspor (Eskişehir)
Beyköy Belediyespor (Düzce)
Akçakocaspor (Düzce)
Karadeniz Ereğli Belediyespor (Zonguldak)
Kozlu Belediyespor (Zonguldak)
Geredespor (Bolu)
Bartınspor

12. Grup
İstanbul (4)
Körfez Belediye Hereke Yıldızspor (Kocaeli)
Gebzespor (Kocaeli)
Çayırovaspor (Kocaeli)
Edirnespor
Uzunköprüspor (Edirne)
Ergene Velimeşespor (Tekirdağ)
Çorluspor 1947 (Tekirdağ)
Boyüzük Vitraspor (Bilecik)
Kırklareli Yıldırımspor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa Bilgi Evleri’ne İşaret Dili eğitimi desteği
Gaziosmanpaşa Bilgi Evleri’ne İşaret Dili eğitimi desteği
Kültür Koleji Fen Lisesi Öğrencilerinden Anlamlı Proje Benim Okulum Engelsiz
Kültür Koleji Fen Lisesi Öğrencilerinden Anlamlı Proje Benim Okulum Engelsiz