Advert
Advert

Sultangazi’de Muhteşem Final !

15 Temmuz FETÖ/PYD Terör Örgütü’nün darbe girişiminin ardından meydanlarda demokrasi nöbeti tutanları hüzünlendirecek haber Beştepe’den geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan dün gece Beştepe’de ki Cumhurbaşkanlığı külliyesinden halka hitap ederek demokrasi nöbetlerinin bittiğini söyledi.

Sultangazi’de Muhteşem Final !

FETÖ/PYD Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’da gerçekleştirmeye çalıştığı kanlı darbe girişimini önleyen Türk milleti, olası bir girişime karşı meydanlarda demokrasi nöbeti tutmaya başlamıştı. Cumhurbaşkanının çağrısı ile başlayan demokrasi nöbeti yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile son buldu.

Beştepe’den halka hitap eden Erdoğan, “Demokrasi nöbetlerindeki coşkusu ve vakarıyla ülkesine ve milletine olan bağlılığını cümle âleme ilan eden vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah, ülkemizi ve milletimizi ilelebet korusun diyorum. Ve şimdi artık virgülü atıyoruz ve bu demokrasi nöbetlerine artık ara veriyoruz. Ama ruh dünyamızdan, gönül dünyamızdan bu nöbetleri çıkarmayacağız” dedi.

Demokrasi nöbetinin son gününde Sultangazi meydanında toplanan binlerce insan muhteşem görüntülere sahne oldu. 7’den 70’e herkesin katıldığı demokrasi nöbetinde şehit aileleri ve gaziler unutulmadı. Siyaset, bürokrasi ve spor dünyasından birçok önemli isimin katıldığı demokrasi nöbetinin finali Mehteran gösterisi ile başladı.

Mehter gösterisinin ardından Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve BBP İlçe Başkanı Nail Gün birer konuşma yaparak halka hitap etti.

Protokol konuşmalarının ardından Sultangazi meydanında bulunan dev ekrandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beştepe’de ki Cumhurbaşkanlığı külliyesi önünde ki konuşması dinlendi. Erdoğan’ın konuşmaya başlaması ile Sultangazililer büyük bir coşku ile “Recep Tayyip Erdoğan” ve “Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle” gibi sloganlar atmaya başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı