Advert
Advert

Kışla Önünde Nöbette Değil, Kahvaltıda Buluştular !

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında demokrasi nöbetlerinin önemli adreslerinden bir tanesi olan 50. Yıl’da bulunan Baştabya Kışlası önünde sabah kahvaltısı gerçekleştirdi.

Kışla Önünde Nöbette Değil, Kahvaltıda Buluştular !

FETÖ/PYD Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’da gerçekleştirmek istediği darbe girişimine karşı çıkan Sultangazililer, ilçe de bulunan 4 demokrasi nöbeti noktasında buluşmaya devam ediyor. AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın çağrısı ile organize edilen sabah kahvaltısı programına bir çok önemli isim katıldı.

50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Baştabya Kışlası önünde bir araya gelen AK Parti Sultangazi İlçe Yöneticileri ve Sultangazililer burada sabah kahvaltısı yaptı. Çimenlerin üzerine kurulan yer sofrasında doyasıya sohbet eden ve anın tadını çıkaran Sultangazililerin keyfi yüzlerinden okunuyordu.

Sabah kahvaltısında katılımcılara bir bir elleri ile hizmet eden AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan,  katılımlarından dolayı herkese tek tek teşekkür etti. Kısa bir konuşma yapan Civan, AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü olduğuna vurgu yaparak “Partimiz kurulduğu günden itibaren ülkemizin ve milletimizin geleceği, refahı saadeti için birçok hizmette bulundu. İnşallah milletimizin katkısı ve desteği ile de uzun yıllar hizmette bulunmaya devam edecek” dedi.

Baştabya Kışlası önünde gerçekleşen kahvaltı programına AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya, AK Parti Sultangazi İlçe Yöneticileri, Sultangazi Muhtarlar Birliği Başkanı Zeki Yıldız, Sultangazi Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yıldız, ULGAYAD Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Demir, Zara Ekinlispor Kulübü Başkanı İbrahim Can, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri, İş adamları ve çok sayıda Sultangazili katılım sağladı.

 

Sabah Kahvaltısı Kışla AK Parti Sultangazi Suzan Dağlar Civan 50. Yıl Baştabya Kışlası Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası