Advert
Advert

Sosyal Hizmet Merkezi Açıldı !

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak Gaziosmanpaşa’da faaliyetlerine başlayan Sosyal Hizmet Merkezi’ni ziyaret etti.

Sosyal Hizmet Merkezi Açıldı !

Gaziosmanpaşa Sosyal Hizmet Merkezi, geçtiğimiz günlerde ilçe halkına hizmet vermek amacıyla Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi giriş katında çalışmalarına başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın vatandaşlara yönelik yardım ve destek çalışmalarının gerçekleştirildiği Sosyal Hizmet Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Usta, burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vatandaşların sorunlarına her alanda çözüm bulmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Usta, Sosyal Hizmet Merkezi’nin de bu anlamda ilçeye önemli bir katkı sunacağına inandığını ifade etti. Belediye olarak Sosyal Hizmet Merkezi’ne her türlü desteği verdiklerini belirten Başkan Usta, yeni açılan merkezin vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Açılan Sosyal Hizmet Merkezinde ihtiyaç sahipleri tespit edilip gerekli olan yardım ve yönlendirme daha hızlı şeklide sağlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta Sosyal Hizmet Tesis Haber Sultangazi Sultangaziajans Açılış Haber Gaziosmanpaşa Merkez Ajans Sultangazililer Cahit Altunay Başkan Usta Hasan Usta GOP Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası