Advert
Advert
Advert

Civan, Milletine Ateş Etmek En Büyük Hainliktir !

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz FETÖ Darbe girişimini değerlendirme toplantısında ilçe yöneticileri ve yerel basın bir araya geldi.

Civan, Milletine Ateş Etmek En Büyük Hainliktir !
Advert

FETÖ/PYD Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’da gerçekleştirmeye çalıştığı darbe girişimi Türk milletinin uğraşları sonucunda önlenmişti. Darbe girişiminin yoğun yaşandığı ilçelerden biri olan Sultangazi, darbe girişiminde FETÖ’cü teröristler 7 Sultangazili vatandaşımızı şehit etmişlerdi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirme toplantısında AK Parti Sultangazi İlçe Yönetimi ve yerel basın mensupları bir araya gelerek 15 Temmuz sürecini değerlendirdi.

Toplantıda önemli değerlendirmelerde bulunan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, 15 Temmuz’da FETÖ Terör Örgütü’nün yapmaya çalıştığı hain ve kanlı darbe girişimi milli iradenin engel olmasıyla gerçekleşmediğini belirtti. Türk milletinin bir kahramanlık destanı yazdığını söyleyen Civan, “ Tarihimiz boyuncu çok büyük kahramanlıklara imza atmış bir milletiz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak öyle bir duruş ortaya koyduk ki, siyasi görüşü gözetmeksizin çoluğunu çocuğunu ailesini iş hayatını gözetmeksizin Vatanı, Bayrağı, Milleti için canını ortaya koydu.

Bu duruş sayesinde özgürlüğümüzü tekrardan kazanmamızı sağlayan hayatını kaybeden şehitlerimiz oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize de Rabbimden acil şifalar vermesini temenni ediyorum” dedi.

Bu ülkenin insanlarına silah doğrultmak ateş etmek yapılabilecek en büyük hainliktir diyen Suzan Dağlar Civan, “FETÖ Terör Örgütü insanların beynine girerek onları zehirleyerek onları vatanına ve milletine ateş edebilecek zihniyete getirdiği için Rabbim onlara izin
vermedi. İnşallah bir daha böyle bir olay devletimizin ve milletimizin başına gelmez” dedi.

15 Temmuz değerlendirme toplantısı Basın Mensuplarının soruları ile soru-cevap şeklinde devam ederek son buldu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce: Tüm Yardımlara Temmuz Ayında 100 Lira Zam Yapacağım
İnce: Tüm Yardımlara Temmuz Ayında 100 Lira Zam Yapacağım
Türk Telekom Ramazan Geleneklerini Canlandırdı
Türk Telekom Ramazan Geleneklerini Canlandırdı