Advert

SAL’da Gruplar Belli Oldu !

İstanbul Süper Amatör Lig’de gruplar bugün çekilen kuraların ardından belli oldu. Sultangazi'yi temsil eden 3 takımımızın grupları da belli oldu..

SAL’da Gruplar Belli Oldu !

İstanbul Süper Amatör Lig’de takımların yer alacağı gruplar belli oldu. Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekimlerinde her kulüpten temsilciler katılım sağladı. 10 Gruptan oluşacak olan Süper Amatör Lig’de takımların yer aldığı grupları sizin için derledik.

1- Zara Ekinlispor Kulübü’nün Grubu (4)
2- Gazi Mahallesispor’un Grubu (3)
3- Adıyaman Esentepespor’un Grubu (1)

1.GRUP
 1- Yücespor 
 2- İstinyespor
 3- Kartal Belediyespor
 4- Nişantaşı FK 
 5- Topçularspor
 6- Esentepe Adıyaman
 7- Okspor
 8- Mustafakemalpaşaspor
 9- Irmakspor
10- Davutpaşaspor
11- Kanlıcaspor

 

2.GRUP
 1- Ortaçeşmespor
 2- Bostancıspor
 3- Selimiyespor
 4- Sultanbeylispor
 5- Bakırköyspor
 6- Vardarspor
 7- Ömerli Köyü
 8- Küçükköyspor
 9- Küçükçekmecespor
10- Dolayobaspor
11- Mahmutbeyspor

3.GRUP
 1- Kestanelikspor
 2- Galataspor
 3- Kadırgaspor
 4- Paşabahçespor
 5- Gazi Mahallesi SK
 6- 1924 Yeniköyspor
 7- Kuruçeşmespor
 8- Yeşilpınarspor
 9- Kuştepespor
10- Merkezefendispor

4.GRUP
 1- Büyükçekmecespor
 2- Batı Trakya
 3- Çıksalın
 4- İzzettinspor
 5- Çubukluspor
 6- Zara Ekinlispor
 7- Dudulluspor
 8- Dikilitaşspor
 9- İstanbul Güngörenspor
10- Esenyurtspor

 5.GRUP
 1- Çayırbaşıspor
 2- Kocasinanspor
 3- Bağcılar Güneşlispor
 4- Alibeyköy Parsellerspor
 5- Kaynarcaspor
 6- İstanbul Beylikdüzüspor
 7- Yahya Kemal İY
 8- Osmaniye İstiklalspor
 9- Mecidiyeköyspor
10- Tuzla Şifaspor

6.GRUP
 1- İFA
 2- Sultanbeyli Uzunderespor
 3- Şafakspor
 4- Taksimspor
 5- Çamlıcaspor
 6- Gülsuyuspor
 7- İstanbul Bafraspor
 8- Şile Yıldızspor
 9- 1877 Alemdağspor
10- İstanbulspor Kulübü

 7.GRUP
 1- Yıldırım Bosnaspor
 2- Kurtköyspor
 3- Albayrakspor
 4- Ramispor
 5- Yeldeğirmenispor
 6- Ortaköyspor
 7- Soğuksuspor
 8- Sütlücespor
 9- İhsaniyespor
10- Yenibosnaspor

 8.GRUP
 1- İstanbul Konyaspor
 2- Altıntepsi Makel AŞ 
 3- Bahçelievler Gümüşhane
 4- Avcılar Belediye Gençlikspor
 5- Yeşilova Esnafspor
 6- İstanbul Siirtspor
 7- Bağlarbaşı
 8- Öznakkaşspor
 9- Feriköyspor
10- Beykozspor 1908

 9.GRUP
 1- Karabekirspor
 2- Ayazağaspor
 3- Hasköyspor
 4- Pazariçi Köprülüspor
 5- Esenler Tokatspor
 6- Çeliktepespor
 7- İstanbul Malatyaspor
 8- İkitellispor
 9- Başakşehir Kartalspor
10- Anadolu Hisarı İY

 10.GRUP
 1- Sekbanlarspor
 2- Alibeyköyspor
 3- İstanbul Sinopspor
 4- Leventspor
 5- Gürpınarspor
 6- Yeniköyspor
 7- Arnavutköy Belediyespor
 8- İstanbul Mesudiyespor
 9- Yeşilköyspor
10- Beyoğlu Yeniçarşı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Anonim     0000-00-00 Zaraya küme yolu gözükmüş gibi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muharrem Usta Eleştirileri Hak Ediyor
Muharrem Usta Eleştirileri Hak Ediyor
Mescid-i Aksa İmamı: ‘’Kudüs’te ezan asla susmayacak”
Mescid-i Aksa İmamı: ‘’Kudüs’te ezan asla susmayacak”