Advert
Advert

Mustafa Göktaş’ın Bayram Mesajı !

Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Göktaş, Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Mustafa Göktaş’ın Bayram Mesajı !

Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Göktaş, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Bereket, hoşgörü, paylaşma, yardımlaşma duygusunun yoğunlaştığı ve Allah’u Teâla’ya kulluk şuurunun kalplere işlendiği bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ortak sevinçlerin ve paylaşımların arttığı,  insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarının pekiştiği, dargınlıkların unutulduğu, birlik ve beraberliğin arttığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramına birlikte kavuşmuş bulunuyoruz. Bu müstesna günlere erişmekten dolayı mutlu olsak da, başta Gazze, Mısır, Suriye olmak üzere İslam coğrafyasında yaşanan zulüm ve katliamlardan dolayı yüreğimiz de yanıyor.

Cenabı Hak’tan İslam âlemi ve bütün dünya için acıdan, zulümden, gözyaşından uzak, huzur dolu bir Kurban Bayramı geçirmeyi diliyoruz. İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı'nın tüm İslam âlemi ile birlikte insanlığa sağlıklı ve mutlu nice bayramlara ulaşmalarını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U17 Zara Ekinlispor Türkiye Finallerinde
U17 Zara Ekinlispor Türkiye Finallerinde
Necip Fazıl’dan Basın Açıklaması !
Necip Fazıl’dan Basın Açıklaması !