Advert
Advert
Advert

BALKANDER, Altunay'ı Makamında Ziyaret Etti !

Sultangazi Trakya Rumeli ve Balkan Türkleri Derneği (BALKANDER) Yönetim Kurulu üyeleri, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ettiler.

BALKANDER, Altunay'ı Makamında Ziyaret Etti !

Sultangazi Trakya Rumeli ve Balkan Türkleri Derneği (BALKANDER) Yönetim Kurulu üyeleri, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ettiler. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, geçtiğimiz günlerde vefat eden BALKANDER Başkan Yardımcısı Refik Aksu’yu rahmetle anarak konuşmasına başlayan Başkan Altunay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BALKANDER’in etkinliklerini yakından takip ettiğini belirten Başkan Altunay, “Gerek şahsım, gerekse belediye olarak hemşehrilerimizin her zaman yanındayız” dedi. Sohbette çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Altunay, Sultangazi’nin her gün daha da geliştiğini söyleyerek, üniversite çalışmalarına büyük hız verdiklerini kaydetti.

Başkan Altunay “Yeni hazırladığımız projelerle birlikte Sultangazi’de faaliyet gösteren üniversitesi sayısı 5’e yükselecek” diye konuştu. Derneğin faaliyetleri hakkında Başkan Cahit Altunay’a bilgi veren BALKANDER Başkanı Hayrettin Gürses, geçtiğimiz günlerde Bulgaristan’da düzenlenen Şumnu ili Omran Köyü Etkinlikleri’ne yaptıkları katılımı anlattı.

Başkan Gürses, doğdukları topraklarda düzenlenen etkinliklere katılım için verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Cahit Altunay’a teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
“Hangi Tesettür Mayo Modelini Seçmeliyim?”
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !
Düğmeciler Mahallesine Minibüs Müjdesi !