Advert
Advert
Advert

HAKEV Bayramlaşma Töreninde Buluştu !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV), Kurban Bayramının 2. Gününde vakıf binasında bir araya gelerek bayramlaşma programını gerçekleştirdi.

HAKEV Bayramlaşma Töreninde Buluştu !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAKEV), Kurban Bayramının 2. Gününde vakıf binasında düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.  Vakıf binasında düzenlenen bayramlaşma programına vakıf üyeleri yoğun katılım sağladı.

Sultangazi’de yaşayan Cibo Aşireti, geleneksel hale getirdiği Bayramlaşma törenini bu yılda sürdürdü. Erzurum’un Horasan ilçesinden İstanbul’a göç eden Cibo Aşireti üyelerinin 2012 yılında kurduğu Hasan-Ali Kültür Eğitim Vakfı (HAKEV) bu Ramazan Ayında da geleneği bozmadı. Cibo aşireti üyeleri Bayramlaşma töreni HAKEV’in Uğur Mumcu Mahallesi’nde bulunan Vakıf merkezinde gerçekleşti.

HAKEV Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aydın, yaptığı bayram konuşmasında, “Öncelikle herkesin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Bu bayramda hep beraber birlik içerisinde bir bayrama daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Rabbim herkese böyle güzel dayanışma içerisinde bir aile nasip etsin.

Herkesin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, tüm İslam alemine, ülkemize, milletimize ve ailemize hayırlar getirmesini cenab-ı haktan niyaz ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Zeytinburnu’na 5 Yılda 1 Milyar TL Değerinde Yatırım!
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !
Esenler'li Gençler 15 Temmuz'un İzinde !