Advert
Advert

AK Parti’de Yoğun Katılımlı Bayramlaşma !

AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti’de Yoğun Katılımlı Bayramlaşma !

Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, İlçe Yöneticileri, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Bayramlaşma programında konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dalar Civan, herkesin elini sıkarak teker teker bayramlaştı.

“ERDOĞAN DÜNYA LİDERİDİR”
Ülkemizde son yıllarda yaşanan hain terör saldırılarına değinen Suzan Dağlar Civan, terörün artık sadece Türkiye’nin bir sorunu olmadığını, terörün artık bir dünya sorunu olduğunu söyledi. Terörün her türlüsünü lanetlediklerini belirten Civan“Allah onları kahrı perişan eylesin. Rabbim ülkemizin birliğini, dirliğini bozmaya çalışanlara fırsat vermesin.” dedi.

“İŞTE O GÜN BİTTİĞİMİZ GÜNDÜR”
Birliğimizi ve dirliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermeyecek kişi Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk kurmuş olduğu ve bugüne kadar devam eden AK Parti harekâtının gönül elçileridir, bu çalışma arkadaşlarıdır.” diyen Suzan Dağlar Civan, “Eğer sizler gönlünüzü, yüreğinizi bu dava için ortaya koyduysanız, bizim önümüze geçecek hiçbir kuvvet olamaz.

Tabi bunları yaparken neye dikkat edeceğiz? Hiçbir şeyi kendimizden bilmeyeceğiz. Eğer insanlar bazı şeyleri kendilerinden bildikleri zaman kibirleri iç dünyalarına yerleştirdikleri zaman, insanları hor görmeye başladıkları zaman, tepeden görmeye başladıkları zaman, işte o gün bittiğimiz gündür. Recep Tayyip Erdoğan’ın hiç yapmadığı şeylerdir bunlar.”
 şeklinde konuştu.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatının büyük bir aile olduğuna dikkat çeken Civan,Toplam 10 Bin’e yakın büyük ve kalabalık aileyiz. 2 bin kişi ise teşkilatımız içerisinde görev yapmaktadır.” diyerek, bayramlaşma programına katılan tüm partililere teşekkür ederek, bayramlarını kutladı.

“YENİ PROJELERE ADIM ATIYORUZ”
“Yeni projelere, yeni çalışmalara adım atıyoruz” diyerek konuşmasını sürdüren Belediye Başkanı Cahit Altunay, bundan sonraki çalışmalar için yol haritasını belirlediklerini söyledi.  Altunay, “Belediye olarak biliyorsunuz Sultangazi’de durmuyoruz. Bir proje bitmeden, diğer projeye başlıyoruz. Bir taraftan da biten projelerin açılışlarını gerçekleştiriyoruz.” dedi.

“ERDOĞAN OLMAZSA HİÇBİRİMİZ OLMAYIZ”
Sultangazi’de Çocuk Festivali’nin yakın zamanda başlayacağını belirten Altunay, festivalin 1 ay boyunca süreceğini ifade etti. Altunay, bu yıl yöresel gecelere de ağırlık vereceklerini sözlerine ekledi.

Altunay konuşmasının sonunda, başkanlık sistemine değindi. Türkiye’nin Başkanlık sitemine geçmek zorunda olduğunu söyleyen Altunay, “Eğer Başkanlık sistemine geçemez isek Türkiye kaybeder” şeklinde konuştu. Altunay, “Recep Tayyip Erdoğan olmazsa bir hiçbirimiz olmayız.” diyerek konuşmasını bitirdi.

AK Parti Sultangazi Bayramlaşma Kurban Bayramı Suzan Dağlar Civan Cebeci Cahit Altunay Recep Tayyip Erdoğan sultangaziajans
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Saadetli Hanımlardan Çanakkale Konulu Panel
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı
Cumhurbaşkanı Gaziosmanpaşa da 530 milyon TL’lik 27 Eserin Açılışını Yaptı