Advert
Advert
Advert

Aydoğan, Allah Birlikteliğimizi Daim Kılsın !

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramının 3. Gününde parti binasında düzenlediği bayramlaşma programına parti mensupları yoğun katılım sağladı.

Aydoğan, Allah Birlikteliğimizi Daim Kılsın !

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığının organize ettiği bayramlaşma töreni Kurban Bayramının 3. Gününde ilçe binasında yoğun bir katılım ile gerçekleşti. İlçe binasında düzenlenen bayramlaşma programına Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve çok sayıda parti mensubu katılım sağladı.

Kurban Bayramının 3. Gününde parti binasında gerçekleşen bayramlaşma programında konuşan Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, “Bugün burada Kurban Bayramının birlik, beraberlik ve paylaşmanın güzelliğini idrak etmek için her zaman olduğu gibi bu bayramda bir araya geldik. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın.

İslam coğrafyasında yapılan zulümler, akıtılan kanların bu mübarek Kurban Bayramı vesilesi ile dinmesini temenni ediyor, bu zulmü yapanların Müslüman kanı akıtanların çocuk katillerinin hem bu dünyada hem de ahir zamanda en ağır şekilde cezalarını çekmesini cenabı haktan temenni ediyorum” dedi.

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan’ın konuşmasının ardından programa katılanların duygu ve düşünceleri dile getirildi. Bayramlaşma programı çekilen fotoğrafın ardından sonlandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Naim Süleymanoğlu Bağcılar’da Anılacak
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !
Derya Türkan'dan Unutulmaz Konser !