Advert
Advert
Advert

Güz Dönemi Sanat Kursları Kayıtları Başlıyor

Beylikdüzü Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği Güz Dönemi Sanat Kursları başlıyor. 27 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kayıtlar için Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü noktalarına başvurulabilir. Detaylı bilgi almak isteyenler 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni arayabilir.

Güz Dönemi Sanat Kursları Kayıtları Başlıyor
Advert

“Sanat var olmaktır” diyen Beylikdüzü Belediyesi, sanat kursları düzenliyor. Hizmetin ücretsiz sunulduğu Güz Dönemi Sanat Kursları; çocuk, genci yetişkin ve akademi kategorilerine göre ayrılıyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen bireyler için kayıtlar, 27 Eylül – 5 Ekim arasında olacak.

Kayıt ve ders merkezleri ise Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi, Özgecan Aslan Kültür Merkezi, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü olarak belirlenmiş durumda. Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar,  444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi hattını arayabilirler.

Çocuk, Genç, Yetişkin ve Akademi Sınıfları Olacak
Çocuk kategorisinde bağlama, drama, el becerileri, ebru, gitar, İngilizce, keman, piyano, resim, kukla, bale, hızlı okuma, ritim perküsyon branşları var.  Genç kategorisinde güzel sanatlara hazırlık, bağlama, ritim-perküsyon, gitar, ney, diksiyon, İngilizce, yaratıcı yazarlık atölyesi, karikatür, kodlama yazılım ve modern dans dersleri yer alıyor.

Yetişkin kategorisinde bulunan branşlar ise şöyle: resim, ebru, bağlama, bendir, ritim perküsyon, ney, kaligrafi, Arapça, diksiyon, amigurumi (örgü bebek), örgü atölyesi, takı tasarımı, el nakışı, temel bilgisayar eğitimi, halk oyunları düğün oyunları, modern dans ve yağlı boya resim. Kurslar içinde belirli branşlarda ileri düzeyde sanat eğitimi almak isteyenler için akademi sınıfları da oluşturulacak. Bu sınıflarda da solfej ve nazariyat, piyano, keman, bağlama, gitar ve perküsyon dersleri verilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce: Tüm Yardımlara Temmuz Ayında 100 Lira Zam Yapacağım
İnce: Tüm Yardımlara Temmuz Ayında 100 Lira Zam Yapacağım
Türk Telekom Ramazan Geleneklerini Canlandırdı
Türk Telekom Ramazan Geleneklerini Canlandırdı