Advert
Advert

Safir Sağlık STK’ları Ağırlıyor

Sultangazi Esentepe Mahallesinde faaliyet gösteren Safir Sağlık Tıp Merkezi sabah kahvaltısında Sultangazispor yönetimini ağırladı.

Safir Sağlık STK’ları Ağırlıyor

Safir Sağlık Tıp Merkezi basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İzzet Aktaş STK’ları sabah kahvaltısında ağırlamaya devam ediyor.

Sultangazi’nin en büyük STK’larından biri olan Sultangazispor yöneticilerini sabah kahvaltısında ağırlayan İzzet Aktaş kahvaltı sonrasında Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.Sultangazispor ve Safir Sağlık tıp merkezi olarak Sultangazispor futbolcuları ve yakınlarına sağlık indirimi konusunda ön protokol anlaşması yapıldı.

Aktaş “Yaptığı acıkmamada davetimizi kırmayarak icabet eden Sultangazispor Başkanı Nevzat Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim. Çok güzel ve faydalı bir organizasyon oldu. Safir Sağlık Tıp Merkezi olarak İlçemizin İsmini taşıyan ve sesini her yerde duyuran Sultangazi Sporumuza sağlık konusunda elimizden gelen en iyi desteği sunmak istiyoruz “dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
TEOG’a 5 kala her güne özel öneriler
Medyaya Referandum Molası
Medyaya Referandum Molası