Error 520 Ray ID: 4cabd3d8aed4c773 • 2019-04-21 02:11:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İmamoğlu Sert Konuştu !
Advert
Advert

İmamoğlu Sert Konuştu !

Taziye evleri uygulamasının Beylikdüzü Belediyesi’nce hayata geçirilmesinin engellenmesini Şubat ayı Meclisi’nde sert sözlerle eleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İlçemizde camilerimizin bakımını da taziye evlerini de biz yapıyoruz” diye konuştu.

İmamoğlu Sert Konuştu !
İmamoğlu Sert Konuştu ! Admin

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Şubat ayı Meclisinde AK Parti Grubu’nun, Yakuplu Evlat Camii’ne Beylikdüzü Belediyesi’nce yapımına başlanan taziye evi uygulamasını, “Orayı İBB yapacak, engel oluyorsunuz. Camilere hizmet vermediniz” tarzında sözlerle gündeme getirerek eleştirmesi üzerine sert açıklamalarda bulundu.

Taziye evlerinin yapımıyla ilgili Beylikdüzü Belediye Meclisi’nde 1 yıl önce müftülüğün de bilgisi dahilinde oybirliğiyle karar alındığını hatırlatan Başkan İmamoğlu, o tarihten bu yana müftülüğün çeşitli yazışmalarla sürecin Beylikdüzü Belediyesi’nce yapılmasına engel olduğunu belirterek, “Biz hizmetin olduğu her noktada kol kola yürüyen bir anlayışa sahibiz.

Taziye evleri uygulamamızı Beylikdüzü’nde 6 noktada hayata geçireceğiz. Meclisten kararını 1 yıl önce almamıza rağmen müftülüğün manipülasyonu süreci bugünlere getirdi. Bize son olarak bu konuda yetkili merciin Cami Derneği olduğu söylendi. Biz de dernekle irtibata geçerek projeyi karşılıklı onayladık. Şu an inşa çalışmalarımız başladı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“SÜRECE ENGEL OLAN KİMSE BEYLİKDÜZÜ HALKINA ANLATACAĞIZ”
1 yıl önce meclis kararında bilgi sahibi olan müftülüğün, bugün engelleme çabasının arkasında kimin olduğunu da tespit ederek Beylikdüzü halkına ilan edeceklerini belirten Başkan İmamoğlu, “Biz ihtiyaç duyduğumuz noktalarda İBB ile her zaman diyalogda olan bir yönetimiz. Her zaman da böyle olmaya devam edeceğiz. Beylikdüzü’nde camilerimizin bakımını da taziye evlerini de yapıyoruz. Herkes kendi işine baksın” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Çocuklarından Vali'ye Barış Ekmeği
Dünya Çocuklarından Vali'ye Barış Ekmeği
2018 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
2018 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi