Advert
Advert
Advert

Markaların kadınlar günü zarafeti

Çeşitli kurum, kuruluş ve markalar arasında bu yıl 8 Mart Kadınlar Günü’ne yönelik ilgi büyüktü. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) raporuna göre, Filli Boya, Bernardo By Gıft Home, Kotex gibi markaların, bu özel güne dair önemli bütçeler ayırdığı gözlendi.

Markaların kadınlar günü zarafeti

Markalar, özel günler arasında yer alan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı. Kimi özel indirim ve kampanyaları ile ekranlarda yer alırken, kimi de anlamlı mesajlarla kadınlara seslendi.

Sosyal medyada ise adeta bir yarış yaşanırken, #8MartDünyaKadınlarGünü hashtag’i uzun süre trendtopic’te kaldı. En çok ses getiren reklamlardan biri Filli Boya’nın hazırladığı oldu.  Medya Takip Merkezi’nin raporuna göre, Filli Boya, Bernardo By Gıft Home ve Kotex de konuya dair reklam verenler listesinin üst sırasında yer aldılar.

Çeşitli kurum, kuruluş ve markalar, bu yıl da kadınlar gününe özel hazırlıklarıyla öne çıktılar. Çeşitli etkinlikler düzenlenirken, bu özel güne yönelik temenni ve mesajlar da çeşitli kesimler tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.

Avrupa Birliği kapsamında gerçekleşen projelerde ise başarıyla adından söz ettiren kadın girişimcilerin hikâyeleri ekranlarda yer aldı.

 

Çeşitli kurum kuruluş ve markalar arasında bu yıl 8 Mart Kadınlar Günü’ne yönelik ilgi büyüktü. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) raporuna göre Filli Boya Bernardo By Gıft Home Kotex gibi markaların bu özel güne dair önemli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Eyüpsultan'ın 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım
Türkçe'yi Medeniyetimize Uygun Kullanalım