Advert
Advert
Advert

Aybak ve Çakır’dan Sultangazispor’a Ziyaret !

Battalbey Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Yeni Malatyaspor AS Başkanı Sait Aybak, Çakır Menemen & Kahvaltı Sahibi Cumali Çakır ile birlikte Sultangazispor Tesislerinde Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz ile bir araya geldi.

Aybak ve Çakır’dan Sultangazispor’a Ziyaret !

Sultangazi’nin en büyük ve en çok istihdam sağlayan, Türkiye çapında önemli işlere imza atan Battalbey Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak ve Çakır Menemen & Kahvaltı Salonları sahibi Cumali Çakır, Sultangazispor Tesislerinde Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz ile bir araya geldi.

Birçok alanda faaliyet gösteren ve kaliteli işlere imza atan Battalbey Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, bunların yanı sıra spora yaptığı yatırımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Hali hazırda Yeni Malatyaspor AS Başkanlığı görevini yürüten Sait Aybak, aynı zamanda Yeni Malatyaspor’un ana sponsorluğunu da üstlenmiş durumda.

Bir dönemler Sultangazi Esentepespor’un yönetiminde yer alan ve ilçenin en iyi kahvaltı salonlarından olan Çakır Menemen & Kahvaltı Salonları sahibi Cumali Çakır ile Sultangazispor Kulübü Tesislerinde Başkan Nevzat Yılmaz ile bir araya gelen Sait Aybak, takım hakkında bilgiler aldı.

Yeni sezon hedefleri, transferler ve kulüp hakkında genel bilgi alış verişinde bulunurken, ana sponsorluk görüşmelerini sürdüren Sultangazispor camiasında bu görüşmenin ardından büyük bir heyecan yaşanmaya başladı.

Yaşanan heyecanın sebebi ise Battalbey’in Sultangazispor’un ana sponsorluğunu üstlenme ihtimali. Bilindiği üzere geçen senede Yeni Malatyaspor’un sponsorluğunu üstlenen Battalbey, takımın Süper Lig’e çıkmasında büyük rol oynamıştı.

Haber: Mustafa YILMAZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak