Advert
Advert
Advert

HAK-EV Geleneksel Piknik Şöleninde Buluştu !

Hasan Ali Kültür ve Eğitim Vakfı (HAK-EV)’in düzenlediği geleneksel piknik şölenine vakıf üyeleri bu yılda yoğun katılım sağladı.

HAK-EV Geleneksel Piknik Şöleninde Buluştu !

Sultangazi’nin en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarının başında yer alan Hasan Ali Eğitim ve Kültür Vakfı (HAK-EV), düzenlediği piknik şöleninde vakıf üyeleri ve ailelerini bir araya getirerek, birlik ve beraberliğin en güzel tablosunu çizdiler. Arnavutköy/Taşoluk’da bir mesire alanında düzenlenen piknik şölenine vakıf üyeleri yoğun ilgi gösterirken, şölen de ilgi gören bir diğer unsur ise “Kuzulu Keşkek” oldu.
HAK-EV tarafından düzenlenen piknik şölenine vakıf üyelerinin yanı sıra Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve eski İlçe Başkanı Hasan Akpınar da katılım sağlarken, HAK-EV üyeleri bu ikiliye yoğun ilgi gösterdi.
KEŞKEK AĞALARI BELİRLENDİ !
HAK-EV tarafından vakıf üyelerine düzenlenen piknik şöleninde dev kazanlarda pişen kuzulu keşkek yemeğinin tadı kadar muhabbeti de bir hoş oldu. Yapılan keşkeğin tadı dillerde muhabbeti de akıllarda kalacak.
Yapılan keşkek pikniğe katılım sağlayanlara dağıtılmadan önce açık arttırma ile “Keşkek Ağası” belirlendi. Açık arttırmada Keşkek Ağası birden fazla oldu. İşte ağa olan o isimler
1-Muzaffer Aydın
2- Kemal Poyraz
3- Erken Poyraz

HALAYLAR ÇEKİLDE, ETLER KIZARDI !
Geniş katılım ile gerçekleşen piknik şöleninde önce halaylar çekildi, sonrasında yorgunluk mangal başında atıldı. Büyük bir çember oluşturarak Erzurum’a özgü oyun havaları oynayarak günlerini taçlandıran HAK-EV üyeleri, yorgunluklarını escort malatya mangal ziyafeti ile attılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Konkordato Yanlış Bilinen Bir Doğru
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !
Eşler İyiyse Çocuklar Daha İyi Olur !