Advert
Advert
Advert

Saadet Partisi Sultangazi’de Kudüs Mesaisi !

İsrail’in, Kudüs’te yaptığı katliamlar Türkiye’nin gündemine oturmuş ve bütün siyasi partiler tarafından kınanmıştı. Saadet Partisi 30 Temmuz Pazar günü Yenikapı’da yapılacak olan Büyük Kudüs Mitingi için siyasi partileri ile kamu ve kuruluşlarına ziyaretlerini il ve ilçe bazında devam ettiriyor.

Saadet Partisi Sultangazi’de Kudüs Mesaisi !

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, 30 Temmuz Pazar günü Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Büyük Kudüs Mitingi öncesinde Sultangazi’de siyasi partileri ve kamu kurumlarını ziyaret ederek Yenikapı’da yapılacak olan Kudüs Mitingi için destek istediler.

Sabah erken saatlerde Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz’ı ziyareti ile başlayan program sırasıyla Sultangazi Mal Müdürlüğü, Sultangazi Tarım Müdürlüğü, Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şube Başkanları, Sultangazi Nüfus Müdürlüğü, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, CHP Sultangazi İlçe Başkanlığı, MHP Sultangazi İlçe Başkanlığı, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı, Sultangazi İlçe Müftülüğü ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ziyareti ile devam etti.
Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet gerçekleştirdikleri ziyaretlerden olumlu tepkiler ve geri dönüş aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ziyareti !
Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve beraberinde ki heyet CHP Sultangazi İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu’nu ziyaret ederek; 30 Temmuz’da ki Kudüs Mitingi için destek istedi.

Tiryakioğlu gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getirerek şu ifadeleri kullandı; “Filistin ve Kudüs günümüzün olayı değil. Bu olayın yaklaşık yarım asırlık bir süreci var. 60’lı yılların sonuna 70’li yılların başında rahmetli Ecevit ve Erbakan Hoca o zamanlardan itibaren Filistin’e karşı çok hassas davranmışlardı. Şimdi aynı hassasiyeti bizim göstermemiz gerekiyor” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ziyareti !
Büyük Kudüs Mitingi kapsamında ziyaretlerini gerçekleştiren Saadet Partisi Sultangazi İlçe Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’i makamında ziyaret etti. Yapılacak olan mitingde hiçbir siyasi partinin bayrağı ve logosu kullanılmayacağını ifade eden Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan konuşmasının devamında şu ifadeleri kaydetti; “Kudüs tüm Müslüman âleminin olduğu gibi bizimde ilk kıblemiz ve mabedimiz.  İsrail’in yaptığı bu zulüm bizlere karşı da yapılmış bir hamledir. O yüzden birlik olup siyasi kimliklerimizi bir tarafa bırakıp Yenikapı’da bir araya gelip, 15 Temmuz’da ki o birlik ruhunu yeniden oluşturmamız gerekiyor” dedi.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel konuşmasına teşekkür ederek başlarken, “İsrail’e karşı elbette ki tek yürek ve tek vücut olmamız gerekiyor. Bununla birlikte İsrail ile olan politikamız gözden geçirilmeli ve yaptığımız anlaşmaları iptal etmemiz gerekiyor. Bir yandan lanetleyip, bir yandan da onların ürettiği ürünleri kullanmamız İsrail’e ekonomik kazanç sağlamamamız gerekiyor” dedi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı Ziyareti !
İlçe genelinde ziyaretler gerçekleştiren Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve ekibi AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı makamında ziyaret ederek, Büyük Kudüs Mitingi için destek talebinde bulundular.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün grup toplantısında yapmış olduğu konuşmada Kudüs konusunda ki hassasiyetini ifade etmiş ve mazlumların, ezilenler ile haksızlığa uğrayanların yanında olduğu gibi Kudüs’ün yanında olduğunu açıkça ifade etmiş ve belirtmişti.

Kudüs tüm Müslüman âleminin olduğu gibi bizimde mabedimiz ve kanayan yaramız. Temennimiz Kudüs’te yaşanan insanlık dramının bir an önce sona ermesi ve orada yaşayan Müslüman kardeşlerimizin huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi yönünde. Bunun için elimizden ne gerekiyorsa bizler yapmaya hazırız. Rabbim tüm İslam aleminin yar ve yardımcısı olsun
” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Ziyareti !
Tüm gün boyunca ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştiren Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve ekibinin son durağı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay oldu. Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret eden Aydoğan ve beraberinde ki ekip, Altunay’dan maddi ve manevi olarak destek isteyerek, ulaşım konusunda belediye olarak yardımcı olma temennisinde bulundular.

 

 

Saadet Partisi AK Part MHP CHP Kudüs Filistin Katilsrail Mescid-i Aksa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Gaziosmanpaşa’da Aşure Heyecanı Yetim Çocuklarla Birlikte Yaşandı
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak
Van'ın Güneş Enerjisi Santralleri 80 Bin Kişiye Temiz Enerji Sağlayacak